Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár újrahúrozása?

Elektromos gitár újrahúrozása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki leírná,hogy egy Fender Squier Startocastert, hogyan kell újrahúrozni?És milyen típusú húrt vegyek hozzá?


2013. aug. 20. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Itt egy videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=Y9DD4XcW3Vw


YouTube-on az első találatok között van, csak rá kell keresni ezekre...

2013. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a light, puha húrokat kedvelem ahol a legvékonyabb húr .009-es (ez rá is van írva a csomagra). Márka sok jó van, kinek mi jön be, ha boltban megkérdezed az eladót milyet tud ajánlani milyen áron, biztosan segít majd. :-)


Találtam egy videót, pont egy strato-n mutatja be, hogyan kell húrozni:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t4uS8..

2013. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aktuális kérdés, pont fél órája húroztam a Squier Standardom ;) Amúgy tök ugyanúgy kell, mint bármilyen más elektromosnál. Régi húr meglazít, kulcsról leszed, a húrlábnál hátul kifűz. Az új húrt befűződ hátul a húrláblál, át a hangolókulcs lyukán, ha satus a kulcs, azt rá is záród a húrra, utána addig tekered a hangolókulccsal, amíg a megfelelő hangon nem szól.
2013. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy hogy kell a húrlábnál lévő részt megoldani.Ez az első elektromos gitárom és most húrozom újra először.A videókat még nem néztem meg,még nem is vettem húrt hozzá,de ha van időd leírhatnád.Előre is köszönöm.
2013. aug. 21. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A gitár hátulján, ahol a tremolórugók takarólemeze van, ott kell átfűzni a tremoló fémtőkéjén lévő lyukakon, egészen addig, amíg a húr végén a kis fémgyűrű meg nem akad.
2013. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!