Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektroakusztikus...

Milyen elektroakusztikus gitárt ajánlatok max 70k-ig (haladó gitárosnak)?

Figyelt kérdés
Fender T Bucket 300 CE-t néztem ki, próbáltam is, és tetszett a hangja, de olvastam, hogy rétegelt anyagokból készült, emiatt vannak fenntartásaim ezzel a típussal szemben. Ennyiért szerintetek már elvárható lenne legalább a tömör fedlap? Én sajnos ebben az árkategóriában nemnagyon láttam olyan gitárt...

2013. aug. 20. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A Cort Earth széria már tömör fedlapos.
2013. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha felénk valamelyik hangszerboltban van, mindenképpen ki fogok próbálni egyet.
2013. aug. 20. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

A Cort-okat tényleg nagyon dícsérik!

Ami nem a "nagyon olcsó" kategória (Cort-on belül), abban nagyonnagyon jó minőségű hangszereket csinálnak. (akusztikus gitárokra értendő:)

2013. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Epiphoneokhoz mit szólsz? Most egy fél éve jelent meg néhány akusztikus gitárnak a "pro" változata, ami főleg annyit jelent, hogy fishman elektronika van benne és elég jó véleményeket írnak róluk.

Ez az egyik: [link]


másik: [link]


Itt egy teszt az elsőről: http://www.youtube.com/watch?v=dnVwHXdlqDM

2013. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, az első amit linkeltél, olyan van a Beck Zolinak, nem ? :) Nézegettem az Epiket, de a egyiknek sem jön be a formája. Engem inkább alul kivágott dreadnought érdekelne, de azért kösz. Ma voltam megint egy hangszerboltban, és találtam egy Vintage-et ami nagyon tetszett, meg átgondolom, de szerintem az lesz a befutó.
2013. aug. 21. 17:24
 6/9 anonim válasza:
Cort aero 2!De attól függ te mit szeretsz!
2013. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Cort aero 2!De attól függ te mit szeretsz!:)
2013. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem néztem utána, de nekem úgy rémlik, hogy a Cort Aero 2 az egy elektromos superstrato...
2013. aug. 22. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Az hát! Nem értem egyesek mért nyögnek be teljesen értelmetlen dolgokat úgy, hogy el se olvassák a kérdést...
2013. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!