Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez jó gitár és megérné így...

Ez jó gitár és megérné így megvenni? Még kezdő vagyok csak akkordokat tudok rajta fogni, de nagyon szeretnék megtanulni egy ilyenen.

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem akkor milyet javasoltok úgy kb. 60-70 ezrem lenne rá.



2013. aug. 22. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit veszel, gondold át, hogy akármi lesz, akkor is el fogod adni a cuccot. Ha nem tetszik az egész, akkor azért, ha tetszik és beásod magad a témába, akkor a komolyabb hangszer, erősítő vásárlásáért. Érdemes tehát használtat venni, ami sok esetben csak kipróbált, nem lelakott cuccot jelent. Ha rockosabb dolgokban is gondolkodsz, akkor a gitár hídi(hátsó)hangszedője, mindenképp dupla legyen a vastag és kis zajú torzított hangzás végett. Én Koreában készült Cortot javasolnék, ellenben a linked alatt álló-valszleg kínai, vagy indonéz-ki tudja miből készült Ibanez helyett. Semmiképp nem tanácsolom ebben az árkategóriában floydrose-os hangszer vásárlását. Az erősítő fontos része a villanygitározásnak, tehát érdemes figyelni rá. A gitár hangnak felület kell, ami azt jelentheti, hogy lehetőség szerint 10-12 colos hangszóró legyen a kombóban. Javaslom nézegesd át a Gitarshop pont hu kínálatát. Az alsóbb árkategóriában nem javasolnám mindenféle csiribiri modellezős cucc vételét. A kombó legyen egyszerű, mint a faék: egy tiszta csati+torzított. Javaslom YouTube-on nézegess tesztet, ha rátalálsz valami érdekesre, amit megvennél. Sok sikert, jó gitározást!
2013. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gál József Alex válasza:

Igen ebben egyet értek az előttem szólóval, de szerintem ha kezdő vagy felesleges ilyen drága hangszer. Nekem pl ilyen volt az első gitárom : [link] csak mondjuk nekem pirosba volt.. de ez nem is lényeg..

szóval ilyen árkategóriába jobban meg éri nézelődni.. én szerintem


remélem tudtam segíteni jó gitározgatást

2013. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd keresgélek.
2013. aug. 23. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a Cort olcsóbb gitárjainak jó része is a Cor-Tek indonéziai vagy kínai üzemében készül, ahogy szintén ők gyártják más gitárgyárak számára a hangszereket az ő nevük alatt (Ibanezt is) :)
2013. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!