Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő vagyok, milyen nagy...

Kezdő vagyok, milyen nagy előadóktól kezdjek el számokat tanulni elektromos gitáron?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban jön meg a gitárom, főleg rockot, metált és heavy metált fogok játszani.


Gondoltam Black Sabbathra, KISS, Bon Jovi, Guns N Roses, ACDC, Judas Priest, Led Zeppelin, stb. De a legtöbb szóló nem néz ki egyszerűen, és jó pár riff se.


Milyen számokat vagy előadókat ajánlanátok még? Köszönöm a válaszokat.


A "menj tanárhoz" és "zeneiskolát is érdemes kijárni" okoskodásokkal kíméljetek. Tanár nincs a városba, a zeneiskolát kijártam ;) Ismerőseim vannak, akikkel biztos összejövünk jó párszor jammelni, azon kívül otthon fogok számokat gyakorolni.



2013. aug. 7. 23:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. aug. 12. 11:55
 12/14 anonim válasza:
Szia! En mar ot eve gitarozok, tanarhoz jarok! Elektromos gitaron eloszor Pink Floyd-Another brick in the wall szamat tanultam meg. Nem olyan nehez...Persze a szolo azert nem semmi....Ezen kivul meg Led Zeppelin-tol a Stairway to heaven-t tanultam meg....ez egy kicsit nehezebb....szerintem...Tudom ajanlani Jimi Hendrixet is :) Szerintem meg Guns n Roses-tol a Knockin on heaven's door-t konnyu eljatszani.... :)) Sok sikert es kitartast!!! :DD
2013. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 No Name 80 ***** válasza:

Szia! Én csak pár hete gitározok de amiket könnyebb tanulni azok a:

Metallica - Fade to Black

Metallica - One

Metallica - Enter Sandman (ez mondjuk még első héten nagyon nehezen ment, kb fél órát gyakoroltam mire eljátszoottam az első kb 20 másodpercet ami 7 hangból áll és az ismétlődik)

Black Sabbath - Iron Man (ebben is csak az elő pár hang egyszerű)

Metallica - Welcome Home

Metallica - The Unforgiven III

2015. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 No Name 80 ***** válasza:
Ja és a Nothing Else Matters egyszerű még
2015. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!