Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hollywood Undead VS One...

Hollywood Undead VS One Direction?

Figyelt kérdés
Kinek melyik jön be jobban és miért ?

2013. aug. 1. 20:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Charlie is drinking!!! Fuck Yeahhh HollywoodUndead and Deuce
2013. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 momsz6 ***** válasza:
Szeretem mindkettőt, de zeneileg HU, jó pasikat nézve pedig 1D. :DD
2013. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%
az 1D rajongok 100%-a nőnemű, 90%-a pedig még nem múlt el 15
2014. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 niggamaci ***** válasza:

Nem azért, de a One Direction zenéje csak a szerelemtôl és egyéb nyálas dolgoktól folyik. Annál nagyobb mondanivalója nincs is, hogy "úgy szeretlek, ahh". Vagy esetleg az 'élet szépségeirôl' is szó esik benne, csupa-csupa hazugsággal. Hogy is tudhatnák milyen az igazi élet, hiszen ôk mindent megkapnak. A producerek felvitték ôket a csúcsra, miközben ôk nem igazán törték a lábukat, hogy a lemezeiken kívül mást is lerakjanak az asztalra. És ezt nem azért mondom, mert a HU-t szeretem. Hanem mert ez az igazság és ha más bandával lennének összevetve (még ha azt nem is szeretem) akkor is ugyan ezt mondanám.

Ellenben a HU és más rockbandák az igazi életrôl írnak, mert tudják milyen. Semmi hazugság. A HU a nulláról kezdte, önerôbôl érte el azt amit elért, a dalszövegeik pedig rengeteg mondanivalót tartalmaznak, és teljesen leírják a világot, amiben élünk. Ez igaz más rockbandákra is.

De a rock és a nyálpop két, teljesen különbözô mûfaj, kár is összevetni. Mellesleg a 13 éves körüli rajongók még az 'ájlávjú'-n kívül nem értenek meg mást.

2014. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 én......... válasza:
aztarohadt....hogy tudjátok összehasonlítani ezt a kettőt? a HU (Hollywood Undead ) zene...a VAN DÁJREKSÖN meg vmi elbaszott szar :D :D
2015. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 én......... válasza:
a VAN DÁJREKSÖN-t akkor hallgatom ha egy ismerősöm idegesíteni akar :D .És ezzel fel is tud :D :D :D
2015. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Csak a Hollywood Undead
2016. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!