Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hollywood Undead VS One...

Hollywood Undead VS One Direction?

Figyelt kérdés
Kinek melyik jön be jobban és miért ?

2013. aug. 1. 20:30
1 2 3
 11/27 Sárii_x válasza:
100%
Hallgatok néha 1D-t de ha valaki megnézi a Zenéket a telefonomon, 1 szám van rajta, HU-bol meg 2 album. Valahogy jobban megfog a HU:) de tényleg nincs értelme összehasónlítani a kettőt,mert korban,és stílusban is teljesen más!:)
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

HU fanok: Fuuuj, 1D szar, nem zene. HU a jó.

1D fanok: Az 1D-t szeretem, mert felvidít, blablabla...


És én itt mondom azt, hogy komolyan, az 1D fanok sokkal érettebben viselkednek! :D

Az ilyen HU fanok le vannak nézve, szégyellem, hogy én is szeretem azt a zenét, amit ők...


ON: Én szeretem a HU-t is, de az 1D jobban bejön. :)

2013. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Nos én nem szarozom le az 1D-t és nem is tartom őket melegnek csak szimplán nem tetszik a zenéjük:D H.U.-val megy úgy vagyok, hogy a Deuce-os felállás jobb volt szerintem:) Természetesen az új felállásnak is van rengeteg jó száma.
2013. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyértelmű, a Hollywood Undead oda tud ütni a zenéjükkel! (nagyon jó értelemben mondom!) az 1D meg valami b*zifelvonulásnak felel meg az én szememben és én ki nem állhatom őket! (de kinek a pap kinek a papné)
2013. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Egyértelmű hogy Hollywood!! Csak egy vélemény az 1D számoknak semmi értelmük sincs legalább is szerintem...De ha viszont a HU-t hallgatjuk akk némely számuknak igen is nagy mondani valója van..:)
2013. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
ONE DIRECTION <3
2013. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Van itt olyan, aki az 1D-t mondta és 16 felett van? :DD
2013. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
le lehet hurrogni...DE a one direction szamainak kb 99,9%-a arrol szol h az elet az fenekig tejfol...csak ezzel az a baj h nem igy van. figylemesen elolvasod a HU believe,rain,vagy coming back down cimu szoveget rajossz h nem keves mondanivaloja van ezeknek a zeneknek. Es meg azert HU mert tudnak mindig valami valtozatosat mutatni. az uj albumon pl a medicine vagy az I am c. szam elegge elter a tobbitol de megis tetszik :)
2013. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

vagy mondhatnam meg az outside-ot is...

" Yeah what’s another lifetime? Like mine?

We all die a little sometimes, it’s alright

Did you come to say your goodbyes to

this life?

We all hurt a little sometimes, we’re

alright

So mothers hold your children don’t you

ever let em go"

2013. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 egymaganyoscsaj válasza:
100%
Eggyértelműen Hollywood Undead!!<3
2013. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!