Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az újabb BMW-k be komolya...

Az újabb BMW-k be komolya hangrendszer van gyárilag? Vagy akár a régebbiekbe?

Figyelt kérdés
valakitől halottam hogy egy 2007-es Skoda Octaviába ült és komolyabbat szólt (gyári!) a hangcucc mint egy 2007es bmw be .
2013. júl. 22. 00:11
 1/1 Lord Keri ***** válasza:

Szerintem ez felszereltség kérdése, de az új prémium kategóriás autóknál eléggé jellemző, hogy gyárilag már komponens szett van az ajtóban, és a csomagtartóba pedig beépített mélynyomót szerelnek.


Nekem egy Audi A3-asom van és gyári szett + gyári mélynyomóval elég komolyat szól. Előtte autóhifiztem mielőtt autót váltottam, de ebbe a kocsiban pont a gyári jó hifi miatt nem is szereltem már be új hangtechnikát.


Régen nagyon silány minőségű hangszórókat szereltek még a drágább kocsikba is, de egy pár éve már kezdtek rájönni, hogy van igénye a szebb hangzású gyári autóhifire is.


Octavia-ban még nem ültem, de mivel az is VW konszern akárcsak az Audi, nem tartom kizártnak, hogy ott is elkezdték a komponens szett + mélynyomó kombinációt alkalmazni.

2013. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!