Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez lopás? Youtube-on találtunk...

Ez lopás? Youtube-on találtunk zenei alapot és elvileg szabadon felhasználható de nem biztos. Ha úgy hsználjuk fel hogy nem szólunk neki de oda írjuk hogy kié az alap de nem szólunk az lopás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ne mond ,hogy te is gangszter rapper vagy.
2013. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az lopás. engedélyt illik (kell) kérni. és utána kiírni, hogy kié az alap.

attól, hogy valamit a neten találsz, az még nem ingyenes.

2013. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok! csak haverommal szeretnénk megpróbálkozni vele hátha sikerül :) és szeretném tudni hogy ez lopás-e vagy nem.
2013. júl. 18. 22:20
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) és nem "találtam" a pali feltette és szerintem szabadon felhasználható alap csak nemtudom hogy ha netán befutnánk akkor balhé lenne belőle
2013. júl. 18. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha oda van hozzá írva hogy szabadon felhasználható, akkor nyugodtan használhatjátok, ha odaírjátok hogy az övé az alap. Semmiképpen nem lehet belőle balhé.

Ezt pedig azért ajánlom átolvasásra: [link]

2013. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget Hát nincs ott semmi se az hogy felhasználható se az hogy nem sokan írják hogy jó és írtak rá szöveget ezért gondolom ohgy felhasználható :) és oda írom hogy kié az alap az nem lehet lopas
2013. júl. 19. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!