Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc zenéd Macklem...

Melyik a kedvenc zenéd Macklemore-tól?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
az 1 b uzi
2013. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszodat, de csak hogy megnyugodj, elárulom, hogy nem az! barátnője is van ;)
2013. júl. 7. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Mindegyiket szeretem.:-)

Amúgy az előttem szólónak mondanám, hogy NEM meleg. Szerintem belőled csak az irigység beszél, mert érte sokan odavannak!

És ezzel, hogy kijelentetted, ő egy b*zi, csak a saját válaszátlagodat rontottad, mivel nem a kérdésre válaszoltál.

2013. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
nem is tudom ki az csak be akartam valamit szólni xd valami új tini bálvány? mi van Bieber már nem kell senkinek?xd
2013. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4


Közel sem az. Rapper, de nem az a tipikus Lil Wayne féle idióta, aki csak a pénzről és a pi*áról rapper. Van mondanivalója a zenéjének, értelmes ember, csak sokan nem szeretik, mivel híres lett, és a híres embereket mindig rengetegen utálják. Bár tény, hogy rengeteg tini is szereti, és rengetegen nem is ismerik, csak a Thrift Shop-ot (és ezért is utálják sokan, mert csak ezt ismerik, és azt hiszik csak divatrapper, pedig nagyon jó számai vannak, ráadásul a Thrift Shop-nak is van mondanivalója, csak figyelni kéne a szövegére is), és a tinik nem épp azért szeretik, mert milyen tartalmas a zenéje, csak tényleg tetszett nekik a Thrift Shop.


Kérdésre válaszolva, kedvenceim: Fake ID, Penis Song (mondjuk ez a kettő lehet nem a legjobb példa a tartalmas mondanivalóra :D természetesen nem az összes zenéje "világmegváltó", van pár szimplán idióta poénos zenéje is, de azt is lehet szeretni), a híresebbek közül az összes (Thrift Shop, Can't Hold Us, Same Love, And We Danced, Wings), White Privilige, és még sorolhatnám.

2013. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nagyon sok van:) pl: make the money, remember highschool, white walls, same love:)
2013. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Otherside, wings .....
2013. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fuuton ***** válasza:
100%
Can't hold us
2013. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az "And We Danced" című nóta. :D
2013. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a barátnőjét nem rég eljegyezte.:)

nekem a kedvencem a wings, same love, can't hold us és a thrift shop.

2013. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!