Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan ered ez a tévhit?...

Honnan ered ez a tévhit? (rock, punk)

Figyelt kérdés

Én magam metálos vagyok,és sok helyen olvastam hogy a punkok nem férnek meg a rocker/metálosok között...

Ahoz képest a fele haverom punk,a másik fele keverék műfajú.

Sose volt köztünk veszekedés és eggyütt járunk koncertre is!

Mondjuk sok punk érdekesen nézett rám első koncerten hogy rocker mit keres Rózsaszín Pitbull koncerten,de velük is összehaverokdtam.

Rájuk is ferdén néztek a többiek rájuk Leander koncerten.De szóltam nekik hogy nincs baj és később nem is lett :D

Honnan ered most akkor ez a tévhit? Az anarhistás cuccból vagy honnan?



2013. júl. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye klasszikusan a punkok és a skinheadek nem nagyon fértek meg az boneheadekkel. (Ez volt az OI kultúra alapja, stb.)

Mostanában meg a magukat skinheadnek nevező egyének (akik igazából boneheadek), és az egyéb szélsőjobbos arcok elszaporodtak a rockerek között, ezért van ez a furcsa hangulat néhol a két csoport tagjai között.

2013. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát apám pont skinhead és sose szólt le hogy metált hallgatok! :D

mint ez: https://www.youtube.com/watch?v=IuW_gf7hQTE

https://www.youtube.com/watch?v=ZWrCEXhn6sw


Ő meg Frommer béby,Oi,Titkolt ellenálá meg hasonló zenét hallgat.


Mondjuk Leander koncertre a világ összes töltényéért se jött volna el az ő szavaival :D

2013. júl. 4. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az ő idejében még nem volt jelen ez a punk-rocker "ellentét".

Nem is igazán nevezném ellentétnek, inkább ilyen kezdeti bizonytalanság. Csak az elején néznek egymásra furán, ha dumálnak, ismerkednek, utána már nincs férhetetlenség köztük. (kivéve ha tényleg az a szélsőjobbos - punk páros találkozik)

2013. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nayal ***** válasza:
Hát nem tudom, Én kifejezetten rock kocsmában, kalapács koncerten meg nyitóbulin láttam pár punkot, semmi baja nem volt velük senkinek, és nekik sem másokkal.
2013. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nayal ***** válasza:
KALAPÁCS******
2013. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leander 😍😍😍😍😍😍
2016. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!