Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szűnt meg a rockmaraton?

Miért szűnt meg a rockmaraton?

Figyelt kérdés
Tavaly volt az utolsó, de nem találom sehol az okot, hogy miért.

2013. jún. 26. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy idén is van. Vagy legalábbis konkrétan emlékszem, hogy menni akartam. :D Sőt, mintha az rémlene, hogy ezen a héten van, de ebben már kevésbé vagyok biztos...
2013. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem munkatársam mondta, hogy a fia megy hamarosan a rockmaratonra. Szóval most vagy a fiú kamuzott, és ki tudja, mit csinál valójában, vagy pedig meg sem szűnt a rockmaraton.
2013. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kellett túl sokat keresgélni: [link]
2013. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De én a rockéletben olvastam :/ Egy egész oldalas cikkben hozták le. Egy oldalon keresztül siránkozással egybekötött nosztalgiázás volt. Lehet, hogy ez csak egy marketingfogás volt?

Mint a southparkban, amikor a Cartman szerez egy vidámparkot, amit bezár csak magának, végül fokozatosan megnyitja a közönség előtt :D

2013. jún. 26. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Vagy lehet, hogy meg is akarták szüntetni, csak aztán meggondolták magukat. Vagy lehetett egyszerű téves információ is.
2013. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp most van rockmaraton, nem szűnt meg.
2013. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nem szűnt meg a ROCKMARATON. A fesztivál kapott a várostól anyagi támogatást, így idén is dübörög a Rock Malomvölgyben :)

Sajnálhatja az aki lemaradt róla! :)

2013. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nayal ***** válasza:
100%
Pénzhiány miatt nem mentem de VAN ROCKMARATON. Érdekes ezelőtt sosem hallottam róla de mégis megtaláltam, és igen úgy volt, hogy megszűnt de aztán mégsem. Remélem lesz jövőre is.
2013. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, én voltam, és a hideget leszámítva nagyon jó volt. Igen, reklámfogás volt tavaly, hogy az volt az utolsó, óriási tömeget (és bevételt) hozott, 2 éve és idén is nagyon meglátszott, hogy kevesebben voltunk. Egyébként Pécsen már tavaly augusztusban, a fesztivál után 1 hónappal már tudták, hogy 2013-ban is lesz.... De a hivatalos bejelentést csak később tették meg.
2013. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!