Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért a 2012-es Rockmaraton...

Miért a 2012-es Rockmaraton az utolsó?

Figyelt kérdés
Csak mert rebesgetik idén az apokalipszist? Vagy most ez poénból írják?

2012. jún. 18. 23:06
 1/8 19gal_balazs97 ***** válasza:

Sajna nem poénból írják.:(

Olvastam róla egy cikket, ha jól emlékszem 10 milliót kellett ráfizetni.

2012. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neméri meg a rockerek után takarittani , elmennek 1 helyre bulizni zenekar kutyafasza olyan szeméthalmot hagynak nemigaz, multkor 1 koncerten a kordonhoz oda volt szarva ! kicsit poén , hányás még oké a sok vadbaromtól , de odaszarik ráadásul a kordon elé éááá..
2012. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Metalfest se volt idén, ők azt mondták, nem éri meg nekik, túl sok az adó és ehhez képes kevés a bevétel. Gondolom itt is hasonló lehet az indok.
2012. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 chrishu ***** válasza:

Kevés a bevétel... De legalább jó zenekarok lesznek idén...

Tök sz@r, mert már alig lesznek ebbe az országba metál fesztiválok...

2012. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Evilkiller ***** válasza:
100%
Sajnos a zenészeknek is meg kell élniük valamiből, és ebben a mai pénzügyi helyzetben vagy az ő pénztárcájuk bánja, vagy a miénk! :(
2012. júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A főszervező azt nyilatkozta, hogy hiába próbálkoznak, nem kapnak rá támogatást, anélkül pedig nem bírják már anyagilag. Így Rockmaratonból ebben a formában valóban ez lehetett az utolsó, de csak kitalálnak majd valamit, máshol, más néven, hogy folytatódjon. Több mint 30 ezer ember volt kinn idén is, ami azért nem kevés, igény van a fesztiválra, úgyhogy merem remélni, hogy nem marad ennyiben.
2012. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint kiderült mégis csak lesz. Amúgy tudták előre szerintem, csak így még többen elmentek tavaly.
2012. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Viszont hogy idén mennyien lesznek, arra kíváncsi vagyok. Nagyon megörültem, mikor kiírták, hogy lesz, majd megláttam, hogy mikor... Nevetséges ez a trafiktörvény is...
2012. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!