Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélemények a Cort X6...

Mi a vélemények a Cort X6 gitárról?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Inkább gitárt vennék ;)
2013. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hogy érted? :)
2013. jún. 26. 16:01
 3/27 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem jó jézus :D Használtan sok jobb van.
2013. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Én jókat olvastam róla (think) Amúgy már késő, megvásároltam :) S viszonylag jó áron :)


Kérnék egy segítséget! Milyen gitárkombót ajánlasz

2013. jún. 27. 00:06
 5/27 A kérdező kommentje:

Tehát:)


Most jelenleg van egy Harley Benton HB20G -m van, meg egy Boss DS-1 analóg torzítópedál, de nagyon pocsékul szól a Harley Bentonnal (korábban próbáltam a Metal Zone 2 -vel, azzal is ugyanilyen rossz volt), ám a nagyméretű gitárládák, egyebek a koliban nem fér el, egy ilyen 10-15W -os kis cuccra lenne szükség.


Ezen kívűl rákérdeznék, hogy milyen fejhallgatóval-headsettel lehetne játszani?:)

2013. jún. 27. 00:28
 6/27 anonim ***** válasza:
Milyen a mostani erőlködőd?
2013. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

És azért jók a vélemények, mert a legtöbb csak kezdő aki tüzifa minőségű gitárt cserélt le a Cort-ra. De ha megnéznéd használtan 70k környékén olyan Ibanezek mennek amik annyival jobbak a Cortnál, hogy nincs is rá szó.

A fejhallgatóerősítőkről sajna nem tudok nyilatkozni, az nekem is nézős lesz hamarosan, amúgy meg Peavey Vyper/Line 6 vonalon indulnék el.

2013. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Jah, hogy a Harley Benton a kombó :D Hát azon ne csodálkozz, az olyan amilyen, kész megváltás lesz utána egy normális. Nekem Cort MX15 után Marshall MG volt, hát sírni tudtam volna a gyönyörtől mikor meglett, holott a marshall is elég szar.
2013. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen! Line6 lett volna a tervben, de lehet leteszek a tranzisztoros erősítőkről és fél, vagy fullcsöves kombó után nézelődöm:)


Azért is váltottam a Cortra, mert igensok tapasztalt ember említette, hogy a Cortnak iszonyú jó az ár-érték aránya. Megbízható az Floyd-ja, kíváló a hangzása (amin javítani is lehet egy hangszedő cserével), a nyak nagyon kényelmes, egyebek. Konkrétan az X6 -ról olvastam az egyik helyen, hogy a százezres Ibanezeket alázza.

2013. jún. 27. 18:38
 10/27 A kérdező kommentje:

Amúgy egyáltalán nincs ezért vitatkozni, többre nem telt számomra most gitárra, s nagyon jó vétel volt:) Csak be kell egy hangszerésszel tökéletesen állítani és akkor már lehet is zúzni (no meg egy kombóféleség (think)) :)


Neked milyen gitárod van? Mióta játszol?

2013. jún. 27. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!