Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most hallottam, meg láttam is...

Most hallottam, meg láttam is egy videót, hogy Paul McCartney lehet, hogy meghalt 1966ban balesetben. Az biztos, hogy ölt egy hasonmása, Billy Shears, csekkoljátok, de az lehetséges, hogy Paul meghalt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd abszolút alaptalannak.hidd el ha meghal elég nagy felhajtás lesz belőle
2013. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

1964-es kép:


[link]


Mostani kép:


[link]


A cikked szerint 66-ban halt meg, szóval szerintem ez elég bizonyíték nem? Ez tuti ő.

2013. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Az összes bizonyíték gyenge lábakon áll. Meg az egész ott pattant ki amikor a zenekar 69-ben gyakorlatilag már feloszlott és Paul letűnt a nyilvánosság elől hogy előkészítse a szóló karrierjét.
2013. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha esetleg egy hasonmás pótolta volna 66-tól kezdve akkor Epstein halála után miért ő vette át a menedzser szerepet, Lennon eldurvuló drogproblémái után meg a zenekar vezetését is. Akkor nem engedték volna hogy ennyire ő legyen a reflektorfényben, ehhez képest az utolsó albumok már kvázi McCartney szólóalbumok voltak, meg mindenhol ő szerepelt.
2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!