Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green day- Stay the night...

Dreamgirl of London kérdése:

A Green day- Stay the night című szám miről szól és miről írta Billy Joe Armstrong?

Figyelt kérdés
Lefordítottam a számot és nem értem mi lenne a mondandója, vagy miről szól. Kösz előre is!

2013. márc. 30. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi különleges jelentése/története nincs,ezt BJ mondta.Egyszerű jóság érzet. :)
2013. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ugy ahogy az előző mondja + Billie nem Billy!!! Valaki már igazán megjegyezhetné!
2013. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,igen én is meg akartam jegyezni,hogy BILLIE ! NEM BILLY! :)
2013. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
BILLIE te gyoker. Na jo azt nem mondhatom h gyoker vagy ha mar egyszer a GD irsnt erdeklodsz de megegyszer mondom BILLIE..
2013. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
bocs, de nem vagyok gyökér... tom h Billie a teljes neve, de amúgy meg Billy-nek becézik sokan, és nekem így is nagyon tetszik, kiejtésre meg ugyanaz! De ha így jobban tetszik, akkor I LOVE BILLIE JOE ARMSTRONG, te másik gyökér! ;)
2013. ápr. 6. 21:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki becézi Billynek?
2013. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én olvastam már úgy oldalakon, most nem fogom megkeresni és belinkelgetni. De amúgy nem értem miért kell legyökerezni meg stb, mikor csak egy kezdő Green day fan vagyok, és még alig tudok valamit. Biztos jó érzés kioktatni a másikat, mint tapasztaltabb rajongó, de azért rosszul esett...
2013. ápr. 7. 14:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Én eddig egy rohadt szót nem szóltam,de mindegy.

Igen, más oldalakon is elírják a nevét a tudatlan emberek, de attól még nem úgy hívják.

csók.

2013. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan rád értettem, de mindegy... Azért kösz, megjegyeztem. Billie <3 .
2013. ápr. 8. 09:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Oké..nem szeretnék veled összeveszni úgyhogy mégegyszer mondom nem vagy gyökér. Rendben?

Egyrészt viszont mivel GD-t, Sex Pistols-t, Clash-t, Generation x-et hallgatok bocsáss meg de punk lettem. De még nem annyira. Egy igazi punk pl Rotten ezért fuu inkább nem mondom mit csinált vna Veled. És ezt se bántásként mondom.

Másrészt mi az h kezdő GD-s. Oké én tényleg fura ember vagyok tisztában vagyok vele. De mielőtt szerettem vna Őket tudtam már kívülről nem is egy számot. És nekem személy szerint pont Billie volt az az ember aki miatt GD-s lettem. És nekem személy szerint meg se fordult a fejembe h y-nal írom. De mindegy. ( ezt megintcsak nem sértésként mondom)

És igen ha úgyvesszük egy albumukon amikor még tizenévesek voltak Billie Billy-ként volt az albumon mer gondolta akkor h az menőbb. Viszont most már egy riporternek is elmagyarázta ezt mint ahogy én most neked h "It's Billie with an ie that's me." és bocs ha megbántottalak csak mindegy.. Túlságosan megszerettem Őt. De akkor bocsixd

2013. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!