Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudja valki, hogy miről szól...

Tudja valki, hogy miről szól ez? Billie Joe-ról lenne szó. Egy vele készült interjúról. Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kG-1ibZOJzk&feature=youtube_g..

ezt szeretném megtudni, hogy miről szól. Ha valaki jó angolos és szereti a Green Day-t nem tudom hogyan de nagyon megköszönném ha esetleg lefordítaná nekem valaki. De annak is elmondhatatlanul örülnék ha valaki egy linket találna nekem. Előre is nagyonn-nagyon köszönöm. :)



#interjú #Green Day #marihuána #Billoe Joe Armstrong
2013. febr. 24. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elején a nevükről kérdez a riporter. Annak idején sok banda sok név variáción gondolkodott (a Beatlest említi, hogy ők milyen más neveket gondolkodtak), és hogy amikor ő meghallotta a GD nevet, rögtön a ..... (marihuána??) jutott eszébe.

BJ: Először a punk rock ....-jai (mond egy bandát, nem ismerem) próbáltunk lenni. Valaki közülünk most is.

Riporter: kén az album köszönő részére tenni nekik is egy üzenetet "jobb zene 1963 óta".

De egyébként az énekes nem drogozik (?)(a riporter beszólás szerint a zsaruk miatt), mert gyerekei vannak, akik mindig azt juttatják eszébe, hogy ott lófrál körülötte néhány kicsi ember, akik őt utánozzák. Mindig lehet másképp cigizni, pl. próbáld ki a gravity bong-ot. Aztán elmagyarázza mi az (vízzel töltött cucc, füstöt lehet beszívni, 1 hétig elvagy vele.) Riporter szerint jó lehet vele lógni (bár ez után picit már furán néz). Még erről dumálnak egy kicsit. Billie Joe utána azt mondja, hogy "szereti égetni az anyagot", szó szaga lesz a szobának, fain, stb., és lehetne legális. Rip.: tönkreteszed a tüdődet. Énekes: végig a fűről fogunk beszélni? Riporter: akkor a zenéről!


Kicsit felületesen írtam le.

2014. jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindent jól mondtam, valaki, aki jobban ismeri a bandát, talán jobban segít majd.
2014. jan. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!