Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green day- Stay the night...

Dreamgirl of London kérdése:

A Green day- Stay the night című szám miről szól és miről írta Billy Joe Armstrong?

Figyelt kérdés
Lefordítottam a számot és nem értem mi lenne a mondandója, vagy miről szól. Kösz előre is!

2013. márc. 30. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

huhh, de jó válasz, utolsó! nem ismerlek véletlen??? :DD

kezdő Green Day-fanok nem léteznek, ha már oldalakat nézegetsz, nem vagy kezdő ;)

és semmi különösről nem szól, csak úgy... van... olyan aranyosan van

2013. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Figyi, én is imádom mert olyan menő, imádom ahogy kinéz, a gyönyörű zöld szemeit, a hangját, ahogyan gitározik, a cuki fekete haját, hogy vicces, és magát a Green dayt is. Tudtam, hogy Billie a teljes neve, é csak Billyek becéztem. Azt nem tudtam, hogy a két név teljese külöböző az agolban. meg tényleg sok helyen láttam így! de én sem akarok vitatkozni mert mióta meghallottam a hangját és az írtó helyes kinézetét(sztem:DD) azóta egyszerűen imádom. és köszi h szóltál, egy életre megjegyeztem, mert nekem is egy Isten.<33333 *.*
2013. máj. 17. 16:06
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát most ugye az egész Uno Dos Tré-ben olyan számok vannak, amik eddigi albumaikból kimaradtak. (Pl. a Stay The Night-ot már 2000 körül leadták élőben.) Ezeknek a daloknak a témája nem olyan komoly, mint a 21cb, az AI (és még a Warning is). Billie ezt mondta: "Vannak ilyen dalok, mint pl a Nuclear Family, amiket csak úgy írtam. NEM TUDOM? MIRŐL SZÓL, csak úgy jött." Szóval ez is olyan lehet.
2013. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fuchs Dorina válasza:
BILLIE Joe Armstrong..
2014. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jesus. Ha valahol Billy-t olvasol, akkor azt valami tudatlan ember írhatta csak. És mi az, hogy a Billie-t Billy-nek becézik? o.O
2014. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És imádod, mert olyan menő?!

Na ezt gyűlölöm a magyar fangirl-ökben.

Ha nem lenne helyes, meg jaj, de cuki, rá sem néznétek, nem hogy imádnátok őt.

2014. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!