Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék filmzeneszerzést...

Szeretnék filmzeneszerzést tanulni Amerikában, lehetséges?

Figyelt kérdés
Sok évig tanultam zeneszerzést, meg mostanáig írok zenéket, de szeretnék inkább a filmzeneszerzésre "szakosodni". Csak azt nem tudom, hogy induljak el, kihez forduljak, kinek írjak, vagy egyáltalán hogy kezdjek bele. Küldjek el valakinek egy demot, vagy kottát? Viszont én mindenképpen Amerikában szeretnék zeneszerzést tanulni. Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat.

2013. máj. 12. 10:39
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg az egyetemek keress rá a szakra(?) mellesleg ha nincs évi felesleges 10 millió forintod felesleges gondolkoznod rajta....( kint tanulok Amerikában jelenleg és hallom milyen nehéz még az amerikaiaknak is az egyetemre bekerülni és kifizetni)
2013. máj. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keresd meg Péter Bencét, ő ott tanul a Berklee-n, filmzeneszerzést. Ő biztosan tud segíteni, facebookon megtalálod
2013. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!