Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlotok...

Milyen gitárt ajánlotok haladók számára ami nektek is esetleg bevált?

Figyelt kérdés
Van egy Epiphone SG-m ezen kezdtem de most már szeretném egy új gitárt.Olyan gitárt szeretnék amit nem használhatok ki pár év alatt hosszú távra venném.Mivel megmarad az SG ezért valami olyan gitárt szeretnék ami hangkarakterben nem igazán hasonlít rá.Mivel nem vagyok elég tapasztalt ezért kérem a segítségeteket.

2013. jún. 8. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami ettől elég eltérő karakterű, az egy Telecaster vagy Stratocaster, illetve ezek klónjai, esetleg valamilyen üreges testű hangszer.

Mennyi a keret?

2013. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmikre gondoltam de nem tudom milyen tipust érdemes venni.Hát 90 fölé nem szeretnék menni.
2013. jún. 8. 16:00
 3/4 Archi^^ válasza:
Ha 90 fölé nem akarsz menni, szerintem egy Ibanez is jó választás lehet. Ár-érték arányban talán a legjobbak.
2013. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cort, Yamaha, Squier, Hagstrom, Guvnor, Ibanez...

Ha nem tartasz a superstrat jellegű gitároktól, egy Hagstrom Ultralux XL-5 elég jó kis darab, nagyon gyors nyakkal.

2013. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!