Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek ki az az előadó,...

Nektek ki az az előadó, akinek minden számát szeretitek?

Figyelt kérdés

Nekem 2 ilyenem is van, mindkettő énekesnő. Az egyik Kesha, őt már régóta szeretem, szinte az összes dalát ismerem, és most volt ez a stílusváltása, és nem hittem volna, de az új számai is tetszenek, imádom a hangját

A másik pedig Taylor Swift, annyira tetszenek a számai, főleg az új albumáról, sírni tudnék néhány dalától.


2013. jún. 3. 23:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ha már a magyaroknál tartunk: Ossian. Rongyosra hallgattam minden lemezüket és egy bakelitet gajra is vágtam :( (azóta sem tudom megbocsátani magamnak)


Sajnos magyaroknál itt be is fejeztem a listát. Ők az egyetlennek akiknek minden számát imádom.


És az elvem élni és élni hagyni, főleg zenében. Nem ítéllek el kérdező, mert ilyen számokat szeretsz. Csak azt sajnálom, hogy manapság minden szórakozó helyen a semmitmondó számokat nyomják, így én nagyon ritkán is megyek szórakozni, mert a diszkó, dubstep meg hasonló zenék engem nem oldónak inkább kínosan érzem magam tőlük.

2013. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

b e a t l e s

b o b m a r l e y

2013. jún. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Max. jazz zongoristát tudnék mondani (Michel Petrucciani), mert szeretem a játékstílusát, de még ott is akad egy-két dal, amit mellőzök. :)
2013. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
00:49 válaszolót támogatom! Ossian,esetleg Junkies
2013. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Guns N' Roses

Még a Chinese Democrachy-t is imádom.

2013. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
republik,ákos,eminem,linkin park,groove coverage,basshunter,britney,kelly clarkson,demi lovato,selena gomez
2013. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 sKillEr96 ***** válasza:
Five Finger Death Punch, Kraanium, Disturbed, Slayer, Globus, Trivium (nem MINDEN zene, de minimum 90%-uk nagyon bejon, kedvenceim :D)
2013. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik olyan elóadó, akinek minden száma egy szinten van. Minden éneked repertoárjában található pár kevésbé jól sikerült dal, és vannak a kimondott rajongói kedvencek, közte pedig ami egyszerűen jobban tetszik, mint más előadók művei. :) Az én nagy kedvencem Shakira, nagyon változatos a zenéje. Szinte nincs két egyforma hangzású száma még egy albumon belül sem. Elég szélsőségesen mozog a különböző műfajok, stílusok között, pl. vannak a latin/keleti zenei motívumokat felhasználó számai, lassú, lírai szerzemények, rockos hangzásúak, folkdalok, elektronikusabb dance-orientált dalok, és amik egyszerűen egy nagy katyvaszok, mert ebből is- abból is van benne egy kicsi. :D Szóval mindig megtalálom a hangulatomnak megfelelő dalokat a felhozatalában. :)
2013. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Edda,Ossian,Repubkic,Avatar eggyüttes
2013. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!