Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Ti szeretitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek, ha egy lány életvidám, minden kis apróságot értékelni tud? Mennyire ragad el magával ez titeket?

2013. jún. 1. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de szerintem ezt egy férfi igen is tudja értékelni!
2013. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen én szeretem!
2013. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a tokeletes!:)
2013. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez hogyan nyílvánul meg benne. Az optimista világnézetet szeretem egy lányban, de ha ezt folyamatos értelmetlen szöveggel fejezi ki, amihez szinte képtelenség bármit felelni, akkor az igen csak irritáló lehet. Értékelés alatt azt érted, hogy el is mondja minden apró dologról a pozitív véleményét vagy hogy mindenről van egy jó véleménye és azt alkalomadtán megosztja mással? Most én csak egy szélsőséget írtam le, nem tudom, hogy te mire gondoltál pontosan. Talán ha pár példát hozzáfűznél... Tudod, van egy mondás: Jóból is megárt a sok. :)
2013. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én msot gondolo olyanokra, hogy például múlkor a boltban nézegettem a termékeket, és ott volt egy német házaspár és valamit nem értettek és én segítettem nekik. Ettől annyira boldog lettem, hogy ezaz vége beszélhettem németekkel:) nagyon feldobta a napom. Meg sok lány azt várja el a barátjától, hogy 50 szál rózsával állítson be hozzá, ha 2 napig nem látja, elvárják, hogy folyton puncsoljanak nekik és méregdrága ajándékokkal lássák el őket. Én attól is írtó boldog leszek és örülni tudok, de nagyon, ha van barátom, hogy reggel elkészíti a reggelit, vagy éppen annyit mond, hoyg szeretlek édesem.:)
2013. jún. 1. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja így érted. Én pedig már sokkal extrémebb dolgokra gondoltam. De hát ez tök jó így. Ez csak azt jelenti, hogy az élet apró örömeiben kedvedet leled és nem fertőzött meg az a telhetetlen világ, amiben élünk. Maradj ilyen! :)

Amúgy én is örülnék, ha találkoznék németekkel az utcán és csak úgy beszélgethetnék velük vagy segítenék nekik. :)

2013. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!