Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus/elektroakusz...

Milyen akusztikus/elektroakusztikus gitárt ajánlanátok 80 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Most egy Cort AD810-esem van, de nekem az túl gyenge és fénytelen hangú, szeretnék valami jobbat. Inkább elektroakusztikust szeretnék, mert később szükségem lesz az elektronikára is. Amiket eddig néztem: Cort SFX - E, Cort SFX1 F, Cort CJ1 F, Cort Earth 202, Dowina D555, Dowina GAC555 - Esetleg ezek közül volt valamelyikkel tapasztalatotok?

2013. máj. 10. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ibanez hangszert nem kifejezetten szeretnék venni ilyen árkategóriában, bár ha végre eljutok egy normális hangszerboltba, ott ki fogom próbálni.
2013. máj. 16. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
ha megnézed ennek a gitárnak az eredeti ára 90k, és biztosan mondhatom hogy ez egy igen jó gitár, bár nem vagyok egy ibanez fan, de ennél többet nem is érdemes költeni egy elektroakusztikus gittára
2013. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!