Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan vegyem ki a éneket a...

Hogyan vegyem ki a éneket a zenékből?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt ez a kérdés hogy hogyan is tudnám kivenni a éneket a zenéből hogy ún. instrumental zenét tudjak csinálni .

Ha valaki tudja hogy kell kérlek írjon privátba vagy itt írja le hogy mivel lehet és hogy hogyan , válaszotokat előre koszonom .



2013. ápr. 21. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet "kivenni". Ahogyan a levesből sem tudod kiszedni a sót.
2013. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne, van rá egy csomó tutorial, pl. ez: http://www.youtube.com/watch?v=J3TtF2f-x5g
2013. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a végeredményt, és döntsd el magad, hogy mennyire tetszik. :)
2013. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ olvasd el a hozzászólásokat! Tudom, miről beszélek. :)
2013. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tökéletes, de a semminél jobb.
2013. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tökéletes? Ugyanúgy benne marad az ének a zenében. Ha ilyen egyszerű lenne egy freeware hangvágó programmal ahogy abban a youtube tutorialban akkor semelyik stúdió sem venne több százezres programokat. Most gondolj csak bele: Általában mindent külön sávon vesznek fel: Dob, basszus, gitár, ének. ezeket külön lehet szerkesztgetni masterelni, "kivenni". Viszont a kész termék ami eljut hozzád az egy összesűrített hangfájl amiben az összes sávot egyetlen sávra tették. (FLAC,MP3,stb) Tehát hogyha belenyúlsz, akkor az összes sávba belenyúlsz nem tudod csak úgy "kiszedni" az éneket. Mégis hogyan csinálnád? Mert tegyük fel értesz hozzá és tudod hogy az adott számnál az ének olyan 2-3e Hz-nél van, azt levágod róla akkor a gitár soundból is kivágod azt a 2-3 ezret. Tehát bukik az egész. Ilyen auto-effektek mint a vocal remover meg szerintem egy nagy parasztvakítás. Max annyit tudsz csinálni hogy megkeresed a kedvnenc zenédnek az instrumentális kiadását.
2013. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor most ki lettem oktatva, ez van. (Nyilván azért én sem arra gondoltam, hogy egy full tiszta instrumentált lehet belőle csinálni)
2013. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!