Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék egy színes gitárt...

Szeretnék egy színes gitárt hol vegyem?

Figyelt kérdés
Ez a színes azt takarja h narancssárga vagy piros vagy ilyesmi erős színek tetszenek és olyan gitárt is szeretnék ....... Elektromos gitárt. Bocs ha hülye kérdés :D és az ára jó lenne ha 40.000 alatt lenne tudom h nem tettem magasra az árat de ennyi telik rá .

2013. ápr. 10. 21:02
 1/4 anonim válasza:
gitárshop.hu, codahangszer.hu, hangszerdiszkont.hu itt nézegesd, itt még az árak is normálisak. :D
2013. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik hangszerboltban. A piros nem egy gyakori szín, de nem is olyan nehéz találni. Valami egyéb elvárás vagy elképzelés? Mert elég sokféle elektromos gitárt gyártanak piros színben is. Amúgy elég furcsa, mert már több ilyen kérdést láttam, de eddig mindig fekete gitárt akartak, merthogy az milyen kemény már, akkor ő már igazi rocker lesz :D
2013. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

te is a színe alapján választasz hangszert?

amúgy veszel egy natúrt, fogsz egy kis pácot és befested vele hupililára.

2013. ápr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha-ha, nekem pont hupilila gityóm volt évekig (Washburn), imádtam :-))


A Squier pont a 40 ezres kategória, van nekik piros, sárga, amilyet csak szeretnél. Én a Hello Kitty-t ajánlom, az nagyon raj szerintem. Nem találtam fent neten, de a coda-nak tuti kell, hogy legyen, láttam, mikor ott voltam személyesen nemrég.


Ilyesmi, csak ott integet rajta Kitty:


[link] Mini RW PINK elektromos gitár&content=showstuff.php&termekID=6868

2013. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!