Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti melyik keverőt vennétek?

Ti melyik keverőt vennétek?

Figyelt kérdés

Yamaha MG166C-USB 16-csatornás analóg keverő(

- 8 mikrofon, 4 sztereo bemenet- 4 Group (2 sztereo), 3 Aux- 1-8 csatornáig magas, mély, osztott közép- 1-6 csatornán kompresszor- 1-12 csatornán HPF (mélyvágó szurõ)- USB csatlakozó- Cubase AI4) VAGY

Behringer Xenyx X2222USB(Mikrofon csatornák: 8 db Mikrofon csatronán: előfok fantom táppal, kompresszor, 3-sávos EQ, Aux kimenet, Effekt küldés (külső effekt), panoráma, érzékenység Sztereó csatornák: 4 db Sztereó csatronán: 3-sávos EQ, 2 Aux kimenet, 1 Effekt küldés, balansz, ér



2013. ápr. 11. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút Yamaha. Az MG szériás keverőjükben nagyon jó minőségű mikrofon előfok van. De ez felhasználástól is függ hogy stúdiózásra vagy élő hangosításra szeretnéd használni.
2013. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nekem studiozásra is kellene, de leginkább kihangositásra.
2013. ápr. 13. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Stúdiózásra nem a legalkalmasabb a mikrofon előfok miatt. De hangosításra elég jó cucc. Yamahánál a stúdió keverő az 700e fölött kezdődik a V96 digitális keverővel. Stúdiózáshoz én külső hangkártyát ajánlanék, mégpedig a Roland Quad Capture-t. Nekem van egy ilyenem és iszonyat szépen tud felvenni a VS előfoknak köszönhetően. Nem mellékesen DIBOX-ként is funkcionálhat.
2013. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ahogy belegondolok nekem csak kihangositásra kell studiozni ... szinte egyáltalán nem
2013. ápr. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!