Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2-300000 forint körül milyen...

2-300000 forint körül milyen klasszikus gitárt vennétek?

Figyelt kérdés
tokkal együtt, valami minőségibb tokkal. ennyiből mit lehet maxra kihozni? most az új gitárok érdekelnek, használt nem. mely márkák tudnak ilyen áron is jó minőséget hozni?:)

2013. febr. 21. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Elég komoly választék van, nézz be, ha teheted. Parkolás a bolt előtt, ha sikerül, ha nem, akkor okvetlen dobjál a parkolóórába, mert jujjj!

2013. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg csináltathatsz is, erre is van címem, keress akár privátban, ha érdekel, segítek.
2013. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én itt vettem a gitárom 335000 ért. :-)

Hatalmas szakértelem, garancia, meg sok segítség, hogy melyik lenne az ideális. ;-)

Amúgy az enyém Ramirez 2NE

Remélem segítettem. :-) (egy konzis)

2013. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És meg vagy elégedve a Ramirezzel? nagyon szemezek velük, abból van használtan is, de még ott is mondtak olyat, hogy az olcsó ramirez ugyanaz mint egy raimundo, csak annál viszont drágább. te nem bántad meg ,hogy azt a gitárt vetted, illetve szereted nagyon?



első válaszoló, körülbelül 1darab gitár van abban a boltban, ami ilyen árú, és klasszikus, vagy csak én vagyok a hülye, de ott tényleg nincsenek klasszikus gitárok.

2013. febr. 22. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen meg vagyok vele elégedve, bár még nincs teljesen bejátszva, meg a fenyő fedlaposok általában csak néhány év intenzív játék után érik el a maximumot :-)

Remélem segítettem

2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!