Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek neki a Rappelés...

Hogyan kezdjek neki a Rappelésnek?

Figyelt kérdés

Szóval,16/F vagyok.Középiskolába járok,de a szakma nem tetszik és nem is nagyon érdekel.Az sem bisztos,hogy elvégzem a sulit.

Ezért már most elkezdtem gondolkodni a jövőmön..mivel nagyon szeretem a zenét,azon belül is a Rappet,lehet,megpróbálom ezt a pályát,na de a helyzet a következő:zenét abszolút nem tudom,hogy kell szerkeszteni,szöveget azt tudnék irni.Eléggé hamis a hangom,s a ritmusérzékem sem a legmegfelelőbb-mindezek ellenére szeretném megpróbálni és elkezdeni ezt a pályát,mivel eztet élvezném,bár tudom,sok fáradsággal jár,de ha élvezem,megéri...Segitsetek légszi,előre is köszönöm :)



2013. ápr. 8. 12:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Megjegyzem:Félek,hogy mi lesz velem az életben,ha nem lesz munkám,ha nem lesz hol laknom,meg ilyenek..valahogy csak megkell majd nekem is élnem..
2013. ápr. 8. 12:56
 2/10 anonim ***** válasza:
munka mindig van
2013. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
És miért pont a legbizonytalanabb szakmát választod .. csak 16 vagy , van még lehetőséged váltani . Ráadásul ha hamis a hangod akkor már bukó .. Miért nem választasz olyan szakmát ami érdekel ? Pl öcsém elvégezte a hegesztőt , de nem akarta elbaszni a szemét meg a bőrét , inkább letette a jogsit és fuvarozó lett kisebb cégek között , Tatabánya- Oroszlány ; Oroszlány- Tata ; Tata- Tatabánya .. semmi mást nem csinál csak ül és vezet .. és egész jól keres.
2013. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tengernyi magyar rapperből jó ha van kb 4 aki ténylegesen a rapből él meg.
2013. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
persze ha nem vesszük bele az ilyen Majka, Cutris celebaszarokat.
2013. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na igen ott a pont az előzőnél, ebből nem fogsz megélni ha meg ilyen Majka féle veréb akarsz lenni akkor azt ne nevezd rapnek mert az egy sz*r
2013. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kezdetnek tanulj zeneelméletet, aztán ha kicsit jobb leszel, majd elkezdhetsz alapokat csinálni, amikre pedig felrappelheted a szövegeidet. Vagy kereshetsz egy DJ-t, aki csinál neked alapot. Mondjuk ritmusérzék nélkül nem értem hogyan akarsz rappelni...
2013. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézz,hallgass sok rappet!

PL Egy Akatsukis Élete

Eminem

2013. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

haver, rapből megélni olyan ötlet mint teli tárral az orosz rulett tehát inkább csak hobbiként és önkifejezésként tekints rá.

ritmusérzéken lehet csiszolni, hallgasd a zenéket és figyelj oda hogy ők hogyan mondják, hogy kerül a rím rá az ütemre, fontos az ütemtartás, rímelhetnek nálad sorok, félsorok ha nincs közöd az ütemhez az máris egy erős támadási lehetőség.

elején elég youtube os zenékre is írni, reppelni hogy hozzászokj. A hangot pedig lehet ellensúlyozni a szöveggel én PL Mikee Mykanic-et azért hallgatom mert páratlan az amit a szavakkal művel és nem érdekel milyen a hagja, nekem személyszerint nem jön be, na meg te reppelni akasz nem énekelni Magabiztosság és a remegő hang is eltűnik :D Alapot készíteni meg majd ráérsz megtanulni ha fekszik a szövegelés jól, aztán meg jöhet a stúdió és valaki aki kiadja neked bár ez még messze van :DD

De ahogy siska is mondta " reppelni tanuljatok meg ahhoz nem kell kiadó " :D

Pacsii

2013. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dota 2 válasza:
Bocs hogy késön irrom. Elsö sorban tisztàzuk végzetséged szeeintem azért legyen. De amugy pl Essemm, ha most nekki is aszt irtàk volna csak hobbi legyen akkor most nem lenne. Szerintem probàlkoz mert ki tudja lehet te lesszel majd a jövö eminem.
2015. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!