Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Scream tanulás lépései?...

Scream tanulás lépései? (olyanok írjanak akik tudnak screamelni)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

nem igazán lehet tanulni, vagy van hozzá torkod, vagy nincs. Ha van akkor gyakorolni kell sokat tehát üvöltesz teli tüdőböl, és rárekesztesz. Kezdőként mézet is kell használni mert könnyen taccsra vághatja a torkot a rossz technika.

De mondom ez is olyan mint a tiszta ének, ha van tehetséged akkor menni fog, és lehet tökéletesíteni, ha nincs akkor hiába próbálkozol nem lesz jó.


Abnormality

2013. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz.

Még egy kérdés a torókal kell torzitani vagy hogy?

2013. ápr. 5. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

huhh. igen, ahol az ádámcsutkád alatti rész van ahol a hangszálak helyezkednek el, ha beszélsz érzed hogy rezeg ott kell rárekeszteni. Bocs de jobban látatlanba nem tudom elmagyarázni. Kiabálás teli torokból, és ott rekessz.


Abnormality

2013. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösz szépen :D

remélem rá érzek majd idővel :)

2013. ápr. 5. 14:52
 5/9 anonim válasza:
83%
úúúristen , ez egy régi kérdés, meg van még a hangod ? az aki válaszolt rá, annak vagy fogalma nincs és csak irogat, vagy tudja miről is van szó, és szemétláda akar lenni, (már ha elhiszi hogy beveszed amit mond) ha ezt csináltad akkor valszeg már nincs hangod, azóta am remélem rájöttél hogyan is kell, kíváncsi vagyok hol tartassz egy ilyen tanáccsal magad mögött :(
2014. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Drága előző... Az hogy értek-e hozzá/van e tehetségem döntsd el magad.

https://www.youtube.com/watch?v=-995_SD2KXo


elég régóta zenélek, és hidd el tudom, hogy kell a scream/growl és egyéb technikákat alkalmazni. Így nem tudom jobban elmagyarázni, de nekem határozottan működik a dolog.

Üdv:

Abnormality és a SiNbiosis

2014. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)

már szépen haladok, de még nem az igazi :)

kösz szépen a segítséget :)

2014. febr. 12. 20:53
 8/9 Vad-Ász ***** válasza:

tisztelt "régóta zenélek"

én nem linkeltem volna be a helyedben,mert pocsék...

2015. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
83%

Első válaszolónak:

Simán lehet tanulni

Egyszerű csak sok idő és az elején fájhat de nem rongálja a hangszálaid

0-ról kezdtem és legalább olyan jól megy mint neked :D

Kérdezőnek:

Próbáld azt a kezdő módszert hogy egy ceruzát teszel a 2 fogsorod közé és a fölött próbald átpréselni a levegőt.

Ha megy ceruza nélkül akkor már érzed hogy mikor használod a rendes hangszálaid és mikor a fals/ál hangszálaid.

Olyankor lehet erősíteni

Egyre több levegővel nyomod meg úgy hogy rekeszizomba (kb a hasadba) veszed a levegőt

Így veszed a legtöbb levegőt

Először meg csak a gyenguszka, bvb által használt fry horges fog menni de ha az megvan akkor csak napi 10 perc és egy fél év alatt megvagy :D

Onnantól karban kell tartani

Igyál sok vizet gyakorlás ál

Ne egyél sok hideg ételt

Télen sál kötelező

Ennyi :D

Sok sikert!

2018. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!