Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blink-182, Green Day, AC DC...

Blink-182, Green Day, AC DC vagy Fall out Boy?

Figyelt kérdés
Én mindegyik bandát szeretem. Csak érdekelne a ti véleményetek is. Előre is köszi a válaszokat.

2013. márc. 25. 19:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

A többi se adata el magát, legalábbis a GD biztos hogy nem.

Az hogy az új számaik "szörnyűek" az esetleg egy magánvélemény, és egyáltalán nem mutat arra a tényre mintha igaz lenne.

2013. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

Oké, akkor nem adták el magukat, még mindig igazi punkok, mint mikor kezdték.

1989: [link]

[link]

[link]

mostanában: [link]

[link]

[link]

Nem lenne baj azzal, hogy külsőségekben megváltoztak, de a régebbi számaik még punk zenék voltak. Igazi punk zenék, mint a Sex Pistols vagy a Ramones. Ma már kb. annyi lázadás van bennük, mint egy Avril számban.

2013. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan jól ismered az új számokat ugye ? :D A szövegekben még mindig ugyanúgy bent van a lázadás, attól hogy hangzásra már nem olyan attól ők még nem adták el magukat. És stílust meg azért "váltottak" mert unalmas 30 éven keresztül ugyanolyan zenét játszani. Ráadásul már régen elhalt az a fajta ellenség ami miatt lehetett punk-kodni. Nagyon ritka az, hogy egy előadó szinten marad, vagy egyre jobb lesz, általában hanyatlás figyelhető meg.

Avrilt meg ne hozd ide, mert ő tényleg eladta magát, rockerkedni próbál , játssza az eszét aszt közbe egy cicababa. És avril nem fog 30 évig "énekelni".

2013. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Green day, utána FOB.
2013. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

A Green Day-t és a Fall Out Boy-t szeretem.

Az AC/DC-vel és a Blinkkel sincs bajom, de annyira nem szoktam őket hallgatni.

2013. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd mar el h ha 30 even keresztul csak ugyanazt jatszottak volna meg csak az american idiot se lett volna. Masodszor meg pdobalj meg te eljutni oda ahol ok vannak es azt a szintet megtartani. Ogaz az uno nem lett a legjobb es akkor mi van he? Mert szerintem semmi. A punk koztudottan halotg:( nekik meg van annyi eszuk h akkor nem jatszak azt. Es bocs de nem mondd nekem h az az ember adja el magat aki olyanokat ordit h "I'm not fucking justin bieber"... Utoljara pedig legyen neked 41 evesen ugyanakkora energiad mint 15-6 evesen. Es irjal kb 200 dalt aztan meg utana szidd oket. Szerintem el se hinned oromodbe ha talalkoznal veluk nem h beszolnal nekik. Ami pedig a kinezetet illeti. Ember .te se gondolod komolyan h egyreszt valaki 30 ev utan meg mindig ugyanugy nez ki masreszt pedig gondolj bele ha milliardos lennel akkor 100 ftos polokat vennel vagy egy icsit markasabbat? Mert szerintem pontosan tudjuuk mindketten h a markasabbat. Errol ennyit. Es azt se felejtsuk el h volt ra pelda h Mike sajnalt 20 $ egy nadragra..szoval meg csak nem is viseljednek ugy h jajj most en vagyok a vilag x. leggazdagabb embere-.-
2013. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom , hogy neki ez a véleménye , ettől függetlenül természetesen nem értek vele egyet. Veled már igen , de a helyesírásra azért figyelhetnél.
2013. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi csak mobilról voltam(vagyok) és siettem meg kicsit kiakadtam ezért nyomtam félre párszor és hagytam le az ékezeteket.
2013. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21%
Én is elfogadom a véleményeteket, én csak az enyémet írtam le. A punk nem halott, csak épp a médiában nincsenek jelen. Ezért a Green Day könnyebb utat választott, te magad is írtad, nem punk zenét játszik. A kezdetekben azt játszott. Én is erről beszélek. Most jön ide pl. Exploited, ők régebbiek mint a Green Day furcsa mód mégsem váltottak időközben stílust, és nem kerültek a Bravo címlapjára. De elfogadom, hogy sokan szeretik őket, meg hallgatható is a zene, de azért már inkább a Blink182vel meg a Sum41el egy kategória, míg régebben Sex Pistols feelingje volt.
2013. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Blink 182 szeretem nagyon,egyszerű pop-punk zenéi vannak és Mark+Tom hangja nagyon jó,Travis pedig a világ egyik legjobb dobosa,szóval velük nincs gond! :) A többi is nagyon jó,Blink után GD főleg!
2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!