Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bandába zenélő arcok! Hogyan...

Life is beautiful kérdése:

Bandába zenélő arcok! Hogyan találtatok bandát? Mit ajánlotok egy gitárosnak hogyan kezdjen neki?

Figyelt kérdés

már fél éve kérdezgetek ismerősöket, addig jutottam hogy néha haverommal összeülünk ,ő énekel ,én gitározom


de egy banda jelentené nekem a sikert


egy győri srác


2011. nov. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

győrben szerencséd lehet, mivel nagy város. Faluban nehezebb bandát találni :D pl használd a google-t. beírod hogy Győr, gitárost keres,

én beírtam, találtam pl egy ilyet :D

[link]

de hangszerboltokban is lehet érdeklődni, ott is van hogy vannak kitéve hirdetések, ki mikor mit keres, vagy te is rakhatsz ki, és akkor előbbutóbb valaki rád talál:D

2011. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítséget ,asszem neki is látok a plakátok készítéséhez:D:D

sajna túl kemény nekem ez a zene

2011. nov. 20. 21:20
 3/4 anonim válasza:

hírdetéseket meg lehet nézni illetve feladni:


metalindex.hu

zenelniakarok.hu

rockerek.hu ->a fórumban van zenészkereső


ezt a hármat érdemes kb, ismerni, aztán meg google-be is beírhatod, hogy 'Győr gitárost keres' és hasonlók.

2011. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jé én is győr közelében lakom :D milyen zenét játszanátok? én majd elmegyek a koncertekre ;):D (nah és találtál már azóta bandát? )
2011. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!