Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem éreznétek tolakodásnak,...

Ti nem éreznétek tolakodásnak, izetlenkedésnek a következő szituációt?

Figyelt kérdés

alapítottunk egy zenekart, már mindannyiunk több éve foglalkozik zenével, szal már nem vagyunk bénák


én hoztam össze a bandát, senki nem ismert az elején senkit..aztán pár óra személyes beszélgetés után megismerkedtünk.


most viszont mikor a próbák időpontját irom ki fészbukra, olyan rossz érzés hogy alig írnak, még azt sem írják hogy oké, megyünk, vagy valami?


szerintetek nem fura ez, vagy vmi taszító lehet a személyiségemben a számukra?


eddig egyszer próbáltunk de nem volt vmi fergeteges a hangulat:\

18f



2012. ápr. 26. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:

még azt hozzáteszem hogy a stílusban megegyeztünk szóval abba mindenki benne van, meg az énekes felvetette hogy saját számokat játszunk szóval, elvileg komoly szándékúak


de akkor is bénán érzem magam amiért semmi reakciót nem kapok(az egyik sráctól még csak csak, de a másik 2től semmi)

2012. ápr. 26. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne valami programot szervezni, kirándulás, biciklizés.... hogy jobban megismerjétek egymást. Vagy hívd meg magadhoz őket beszélgessetek, egyetek, iszogassatok...

Ez segítene szerintem feloldani a hangulatot! :)

2012. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gepzene ***** válasza:
100%
Falon elvész az info. Az az aktív ember hatalmas fészpók, ha minden kiírást észrevesz. Üzenetben kérdezd meg mindenkitől, hogy küldd-e és hova a fontosat, és küldd legalább két egész nappal az esemény előtt. A zenekar oldal is csak elvész az áradatban, tehát tényleg a személyes törődés lesz a jó, főleg ilyen elit eseménynél. Mert ugye nem gondolod, hogy apróság egy próbára meghívást kapni? Nem is érdemes gyakran hívni közönséget, nehogy "inflálódjon" a dolog.
2012. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gepzene ***** válasza:
Ja, hogy tagok se jönnek? Tudják, hogy tagok? Van telefonjuk is? Érzed?
2012. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen félreértettél, a tagokról van szó, nem a közönségről


1. köszi már voltunk egyszer akkor jó is volt, sztem megyünk még, ha tényleg nem az beszél belőlük hogy nincs kedvük bandázni

2012. ápr. 27. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
És ennek mi köze a Green Day-hez ?
2012. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!