Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan gitár dallamot...

Tudtok olyan gitár dallamot aminek az eljátszásához nem kell a legvékonyabb húrt pengetni?

Figyelt kérdés

5 napja kezdtem el gitározni és már éppen majdnem el tudtam játszani egy dalt, csakhogy tegnap este, mikor a sarokban állt a gitár ő úgydöntött, h neki nincs kedve az e húrhoz...és csak úgy szimplán elszakadt... Pedig rá se néztem.

Pont Vasárnap van, egy hangszerbolt sincs nyitva, de attól nem szeretném kihagyni ezt a napot! Tudnátok írni olyan dal címet, vagy linkelni olyan tabot amibe nincs e húr??:)

Előre is köszönöm!:D



2013. márc. 17. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha 5 napja gitározol, még közelsem kéne dalokkal foglalkoznod :D ilyenkor még sokkal fontosabb az alapvető technikákat elmélyíteni, illetve mondjuk csak sorban a hangokat játszani, hogy ráálljon a kezed, felesleges még konkrét dallal szenvedni
2013. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor küldj már légyszi egy privátot, h micsináljak!:D Pláne így húr nélkülxd...:D


De azért ha valaki ismer ilyen dalt, még mindig várom!!xd:DD

2013. márc. 17. 13:24
 3/4 anonim válasza:

[link]


Szia itt vannak ujj gyakorlatok, ha 5 napja gitározol sztem is korai még a dalok próbálása :D

Amúgy a húrok elszakadhatnak a hirtelen hőmérséklet változástól. Hidegben megfeszül, melegben ellazul :)

2013. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igazából hidegben lazul el, és melegben szokott feszülni.
2013. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!