Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Interneten lehet ingyenesen...

Interneten lehet ingyenesen gitározni tanulni?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudtok linket/csatornát adni? Kezdő vagyok. A "menj el tanárhoz" és hasonló hozzászólások nem érdekelnek.

2013. márc. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, de szarul, nem találkoztam még olyannal, ami megközelítené azt, amit egy jó, igazi, képzett tanártól kaphatsz. arról nem is beszélve, hogy az internetről senki nem fog rádszólni, hogy mit csinálsz szarul.
2013. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a youtubeon keresd Marty Schwartz és a Cifra Club videóit. tabokat szinte minden számhoz találsz.
2013. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bendur Péter válasza:
En 22 eve nyomom a bluest! ha hiszed ha nem itt kezdtem el velük csak könyvböl. Nagyon hasznosnak talälom mert"laza" ezt tudom ajänlani szorgalmasan szepen lassan fogdosni a z akkordokat es ami meg segit szerintem gitärt tanulni az az egyszerüsege miatt a The Shadows zenekar. Tanitottam sokat gitärt regen , ezert tudom hogy a szemelyes kontaktus nagyonsokat szämit. Minden esetben igazzgattam a tanulok ujjait vagy hogy hogyan fogja a pengetöt satöbbi Sok sikert.Az biztos a földszintröl nem tudsz felugrani csak ugy a negyedikre! lepcsök vezetnek oda...az oldal: [link]
2013. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!