Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem értik meg az elektro...

Miért nem értik meg az elektronikus zene fanok, hogy a rockerek miért utálják és fikázzák az elektronikus zenét?

Figyelt kérdés

Mivel kérdésem egy korábbi kérdésre utal, hozzátenném, hogy rocker vagyok, s nem azzal van a bajom, mint sokaknak, hogy mert nem hangszerrel készül.

Az én bajom az, hogy mit készítenek az elektronikus eszközökkel, és az, hogy mindig az van, hogy ami nem testzik azt ne hallgassuk.

Hát nem is akarom hallgatni, de 100 szórakozóhelyből 99 elektronikus xart játszik. Nem zenét. Xart. Monoton düccdüccdücc, nulla változatosság. Ez a bajunk, nem a készítés módja.

nehogy azt higyjétek, hogy csak Magyarországon van ez. Angliában élek, bulifővárosban (Newcastle) s itt is csak düccdüccdücc megy.

A közelmúltban megnéztem jópár amerikai 80-as 90-es évekbeli filmet, s az amúgy nem igazán hansgzerekkel készült zenék is JÓK bennük. miért? mert vanak benne váltások, nem a szokásos düccdüccdücc.


szóval miért nem értitek meg, hogy nem a módszert nem szeretjük, hanem a TOTÁLIS MONOTONÍTÁS idegesít, plusz az, hogy nem hallgatjuk, akkor is halljuk, mert ezt nyomatja minden ultramodern szir-xar média, s a szórakozóhelyek 99%-a.


Nézzetek meg egy amerikai filmet, amiben szórakozóhelyre mennek a fiatalok. Sokkal változatosabb zenék vannak benne. Függetlenül attóül, hogy hangszer vagy elektronikus. Nemrég megnéztem a Karate Kid c. filmet, nem egy nagy film, de mikor bulizni mentek tök jó zene volt benne. És szerintem nem hangszeres zene volt.


2013. márc. 14. 10:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hát szerintem mivel a kérdés feltevője eleve rosszul gondolja de ez csak az ő néző pontja, nem tudja elfogadni az új kor zenéjét, ez már az ő baja attól még minden hol ez lesz, mert ezt hozta az új világ ezen nincs mit vitázni hülyeség összehasonlítani a két stílust ,amikor a többség ezt szereti nem lehet mit tenni ,valószínű hogy jó mind két stílus ,mivel Rock zene is nagyon nagy volt,most elektronikus zene a király, fénykora van!Ennyi!!!
2015. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az elektronikus zene is zene, ezt meg kell érteni. Az elektronikus zenében a számítógép, azon belül a szintetizátorok a hangszerek. Szóval olyan nincs, hogy egy zene hangszer nélkül készül, mert akkor nem lenne hangja..
2018. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!