Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz a zenei...

Problem3girl kérdése:

Szerintetek gáz a zenei stílusom (14/L)?

Figyelt kérdés
Ezeket hallgatom:Van ,hogy ritkán hallagatok Adam Lambert-et is mert van 1-2 jó száma pl:tresspassing.Ezek a kedvenceim:The Grenma, Green Day, Mettallica, SUM41, Skillet, Anti Fitness Club (bár csak egy albumukat szeretem az Ébredj Fel-t), Ed Sheeran, Avril Lavigne, Tankcsapda,Alvin és a mókusok,Guns N roses, és most így hirtelen nem jut több az eszembe. Csak azért kérdem mert egy csaj kinevetett azért mert eggyetlen egy dzsásztin bibör számot sem szeretek de a rock-ot meg igen.És hogy egy ennyi idős LÁNY-nak szerinte nem kéne szt hallgatnia hanem pop-ot mint pl:1D.De én a pop-ot is szeretm csak több rocker ismerek mint pop előadot.Szerintetek is gáz??? (ja és boccs ha helyesírási hibát vétettem csak most siettem)

2013. márc. 11. 18:35
1 2 3
 11/21 Nagy Nikcsi válasza:
100%
én is szeretem a rockot de ugyanúgy halgatok 1D meg Ed Sheeran-t is nagyon szeretm de szerintem 14 éves korban még senkinek nincs az egész életére már kiforrott zenei ízlése meg amúgy is az csak jó ha nem követed mindig a tömeet és van egy kis egyéniséged. Én 15/L vagyok és kb 1-2 év alatt szerintem ég és föld amit akkor és most hallgattam szal nyuodj meg ebben semmi gáz nincs :)
2013. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Csak félig az. De szerencsére nem hallgatsz bíbörkét. Hallgass több régi rockot, az a jóóó!
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Flea09 ,a grenma és a green day is punkrock :) persze vannak poprockosabb zenéik is,de semmiképp sem tiszta pop,inkább alternatív.
2013. márc. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sezeretem az AC/DC -t is!az meg nem pop.
2013. márc. 15. 09:59
 15/21 Emberek ***** válasza:
100%

egyeltalán nem gáz. én is nagyon szeretem az ACDC-t, a Guns 'N' Roses-t, a SUM41-t, és engem nem nagyon érdekel ki mit gondol az én zenei ízlésemről. ha valakinek nem tetszik akkor ne foglalkozzon vele!

16/F

2013. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem,csak azért nevetett ki mert nem tudja hogy mi a jó zene!
2013. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
utolsónak jó a meggondolásod. ;)
2013. márc. 15. 17:14
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
mrs armstrong: a grenma és a green day nem punkzenekarok. egy punkzenekar nem futhat az MTV-n, nem lehetnek profi klipjeik, nem játszanak rangos fesztiválokon nagy kiadók kötelékeiben. pont azért punk a punk, mert minden ilyesmi ellen lázadnak. a green day, a blink182 meg a többi zenekar csak zeneileg vette át a punk örökségét (aminek ugyan semmi értelme, mert a punkrock inkább kulturális mozgalom, mint zene). lehet ezt is szeretni, de ez nem punk. a punk az ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=Fsbvo5GVK10
2013. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

ja, és a grenma szerelmes, semmitmondó, vicces kis dalai is kb. annyira punkosak, mint amennyire mozart thrash metal.

elemezd ennek a punkhimnusznak a szövegét inkább, pont ez az anarcho-primitivista irónia hiányzik ezekből a poppunk, vagy szimplán csak populár zenekarokból:

https://www.youtube.com/watch?v=N7HNJVnn9Ms

2013. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

aki normális rockot hallgat.

én popot hallgatok, ettől most hülye lettem? nem!

Sokkal jobban szeretem, mint ezt a rockot. blah.

2013. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!