Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz a zenei...

Problem3girl kérdése:

Szerintetek gáz a zenei stílusom (14/L)?

Figyelt kérdés
Ezeket hallgatom:Van ,hogy ritkán hallagatok Adam Lambert-et is mert van 1-2 jó száma pl:tresspassing.Ezek a kedvenceim:The Grenma, Green Day, Mettallica, SUM41, Skillet, Anti Fitness Club (bár csak egy albumukat szeretem az Ébredj Fel-t), Ed Sheeran, Avril Lavigne, Tankcsapda,Alvin és a mókusok,Guns N roses, és most így hirtelen nem jut több az eszembe. Csak azért kérdem mert egy csaj kinevetett azért mert eggyetlen egy dzsásztin bibör számot sem szeretek de a rock-ot meg igen.És hogy egy ennyi idős LÁNY-nak szerinte nem kéne szt hallgatnia hanem pop-ot mint pl:1D.De én a pop-ot is szeretm csak több rocker ismerek mint pop előadot.Szerintetek is gáz??? (ja és boccs ha helyesírási hibát vétettem csak most siettem)

2013. márc. 11. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz!! én 13 vagyok és ezeket hallgatom: guns n roses, beatles , kiss , rolling stones .stb... nekem ezek jönnek be és kész. nem kell foglalkozni más véleményével azt hallgasd amit szeretsz!!!
2013. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2013. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mi a gáz? Ez a kérdés, könyörgöm... Azt hallgatod ami tetszik, aki zenei ízlés alapján ítél meg egy embert az egy nyomorék (már bocs). Persze, sokan fikázzák Bíííbört meg a Ván Dájreksönt (nem véletlenül), de aki azt szereti, az hallgassa mit bánom én... Majd kinövi (azt azért nem mondtam persze hogy bármennyi "értéket", vagy épp értékelhetőt lehetne találni bennük, mindegy). Nagyjából a pop-rock, a te stílusod.. Persze vannak kivételek, pl. Guns 'n Roses, az hard rock. Mondanám a Metallica-t is, de maradjunk annyiban, hogy te nem azt a Metallica-t szereted, mint például én :). Ne menjünk ebbe jobban bele, de lefogadom hogy te a Nothing Else Matters-t, az Unforgiven-t meg ezeket szereted.
2013. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga, hogy mit szeret hallgatni. Ha valaki kinevet, nevesd ki te is őt.
2013. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a 3.-nak mondom ,hogy én a metallica összes számát immádom.Minél keményebb annál jobb.És nem fogok más zenét hallgatni még akkor sem ha azt mondjátok ,hogy gáz a zenei stílusom csak az emberek véleménye érdekelne.És köszöm a nagyon gyors válaszokat! És még nagyon szeretem az Evanescence nevű bandát is!!! :)
2013. márc. 11. 19:04
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

"minél keményebb annál jobb"

Hát, a többi megnevezett bandából nem igazán ez jön le, maradjunk annyiban, de mondom én nem szeretnék ebből semmiféle vitát (elvégre te tudod), de még mindig kétkedek, hogy tényleg "az igazi thrash korszakot" is ismered, de mondom, rám lehet cáfolni, lényegtelen :).

2013. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy ezt megkérdezted. Most mit vársz, hogy mindenki mondja, hogy milyen jó ízlésed van...? Mert az ilyen kérdéseket általában ezért teszik fel, de ennek semmi értelme.

Mikor fogja fel a világ, hogy mindenki azt hallgat, amit akar? És ne érdekeljen az a hülye, aki kinevetett. Az csak az ő szegénységi bizonyítványa. Attól még, hogy milyen zenét hallgatsz, nem leszel se jobb, se rosszabb ember, ezt nem ez dönti el.

De most ennyi erővel:

"Jaj de jó fej vagy, amúgy szereted a Limp Bizkitet?"

"Nem."

"Akkor kabbe."

...:D áhh falnakmegyek

2013. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ennyi idősen én is ezeket hallgattam. :)
2013. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
a korosztályodnak megfelelő, nektek csinálják ezeket a zenéket. tizenhét évesen majd ki fogod nőni, de az sem baj, ha nem. egyébként ezek MIND popzenék, a grenma is, a green day is, csak gitár van bennük. ne tévesszen meg a dolog, nem a hangszerelés teszi a műfajt.
2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
GÁZ vagy.. a stílusod is és a személyiséged is. bocsi ez az igazság. és nem a rockot szapulom. épp ez, hogy aki normális rockot hallgat az csak azt.. ne ilyen pózer sz*rokat.
2013. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!