Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a kedvenc együttese?

F.R.A.D.I. kérdése:

Kinek mi a kedvenc együttese?

Figyelt kérdés

(nekem pl:Iron Maiden, Metallica, AC/DC,magyarok közt pedig:

EDDA,Bikini,Omega,Tankcsapda)



2013. márc. 5. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Guns N' Roses , Stormwitch, Maiden ,Mötley Crüe ,Metallica, Slayer, Megadeth .

Magyarok közül pedig P. Box , Tankcsapda ,Edda.

2013. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Green day, Green day, Green day aztán méég...... Green day!!!!! Toronymagasan a kedvenc. :D

Simple plan (esetleg...), Aerosmith

Quimby, Kiscsillag, Kispál és a Borz, Blabla, Anna and the Barbies (tőlük a Márti dala)

2013. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Green day, My Chemical Romance, Blink-182, Sum41...

Magyart nem igazán hallgatok :D

2013. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Oh! Metallica, Tankcsapda, Alvin és a mókusok, Kispál és a borz, Depresszíó, Edda, Karthagó, Bikini, Omega
2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Külfoldi: RHCP,Aerosmith,Guns'n'Roses,Megadeth,ilyesmik.

Magyar:Tankcsapda,Road,Junkies...

2013. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Hajaj, rengeteg van: Iron Maiden, Hammerfall, Gloryhammer, Sabaton, Halloween, Sirenia, Black Sabbath, Nirvana, Nightwish, Korpiklaani, Metallica, AC/DC, Agregator, Alcohol, Lord, Guns&Roses, Deep purple, Pink Foyd, Cool head clan, Zorall, Bikini, Piramis, Omega, Edda, Dinamit, Korál, Alvin és a Mókusok, Road, Ossian, Omen, Aljas kúszóbab, KFT, LGT, Ákos, Rózsaszín Pitbull, Depresszió, Quimby, Isatha, System of a down, Rammstein, Skorpió, Republic, Hungária, Noa rock, Pokolgép és még sokan mások... Ezeken belül hangulatfüggő éppen mikor melyikhez van kedvem.:)
2014. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Amelyik azt énekli: a szomszéd lány, szép és szőke, elhiheted nekem prima kis nőcske, este ha rámtör a sürü magány, szerettem volna ha ájön hozzám, stb.
2016. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Green Day

Nirvana

Rise Against

2019. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék senkibe bele kotni de az alvin és a mókusok az tényleg egy banda? A filmbe benne vannak meg minden,de az a banda csak kitalált. Most kb ez olyan mintha a kedvenc bandám a Telepölü lenne. Ami szintén egy nem létező csak kitalált banda. Csak annyi hogy az ő zenéjik nem publikusak. (mivel könyvbe van)



Ohmm.. Kedvenc banda? Akkor kb azok akiket stanelek. (stanelek/stan= egy banda/szólista akinek a fanja vagyok. Csak hat ugye kpop nyelv :D) Mondjuk ebből is van ult.


Ult. Banda:Stray kids, blackpink, MCND (Castel J a biasom :3)

Stan: Bts, Red velvet, exo, aespa, super junior, 2nei1,2mp,twice, nizu (bar az jpop banda), jyp (tudom hogy bandák kelletek de waekurachimolaaaa~) , Xdinary heroes, NCT (a 127 a kedvencem), , Got, SuperM, Victon, Ive, Enhypen, Ke1per, TxT, dreamcatcher, monsta x, Mirae, mamamoo, le serafin, oneus,tnx, everglow,


Tudom tudom együttes kellet. De ha egyutt9es akkor igazából xdinary heroes és day6 meg the rose. Csak en inkabb bandákat halgatok. Tudjátok akik "csak" táncolgatnak meg énekelgetnek a színpadon.

2022. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!