Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek van még ilyen zenei ízlése?

Kinek van még ilyen zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból teszem föl a kérdést, mert eléggé színes, mondhatnám úgyis, hogy "összevissza" zenei ízlésem van, és érdekel, hogy van-e esetleg más, akinek hasonló :D

Akiket szeretek: "populárisabbak közül": Jason Mraz alternatívabb pop: Lana del Rey, Marina and the diamonds, electro(swing): Parov Stelar, klasszikus rock: Guns'n'Roses, The velvet undeground és igazából minden:D kevésbé klasszikus rock: Oasis (meg Noel Gallagher'S High Flying Birds), Nirvana



2013. febr. 27. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nirvana-ért és Guns'n'Roses-ért jár a pacsi
2013. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hoppá! Velvet underground? (Y) Király! :))) Nirvana, Oasis jöhet. Lana nem jön be, fura a szája meg a feje is, és a hangja sem tetszik. Guns'n'Roses szintén, a hangja nem tetszik. De a Velvet....jó. :) Nekem is össze-vissza ízlésem van. Nirvana, Kispál, Placebo, Sigur rós, Képzelt város, Vad Fruttik, 30Y, Butterfly Explosion, The Pixies, Ride (na ő nagyon nagy kedvencem), Fókatelep, Tape Underground, Nujabes...De tudod. A változatosság gyönyörködtet. :) 24/L
2013. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
áá akkor van rajtam kívül más is aki odavan a velvet undergroundért:D én mostanság találtam rá és egyből tudtam, hogy ez nekem való zene :D ja kispált kihagytam, én is szeretem, szerintem utánanézek azoknak amiket írtál mert úgy tűnik hasonlóakat szeretünk:D
2013. febr. 28. 17:37
 4/15 A kérdező kommentje:
és 17/L vagyok csak elfelejtettem írni
2013. febr. 28. 17:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a The Doors filmben hallottam először őket amikor Andy Warhol buliján van Jim. Utána egyik elborult ismerősöm mesélt róluk, meghallgattam egy-két számukat és megtetszettek. :) Sigur rós is nagyon jó, filózós, begondolkodós zene. Hajnalban buli után a legjobb hallgatni őket, szerintem tetszeni fog, a legjobb zenéjük a Sæglópur . :)
2013. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
okés meghallgatom, köszi!:D én a Trainspotting filmben hallottam Lou Reed egyik dalát, a Perfect Day-t, utána rákerestem, megtaláltam a VU-t és azóta le se akadok róla:D
2013. márc. 9. 20:54
 7/15 anonim válasza:
Lana Del Rey, Parov Stelar, Guns'n'Roses, Nirvana :)
2013. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Pacsi!! :D Mindegyiket imádom, bár én még a Quimby-t hozzá tenném :)


15/l

2013. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a Quimby is naggggyonjó :D áá tökre örülök hogy így megegyezik valakivel az ízlésem:D
2013. ápr. 28. 19:01
 10/15 alicepristina válasza:
Nirvana, Guns 'N' Roses, Oasis, bár én jobban bírom Noel bandáját :)
2013. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!