Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Taylor gitárok ennyire jók?

Taylor gitárok ennyire jók?

Figyelt kérdés

helo!

Minden amerikai,angol klippben 95% ban Taylor akusztikus gitárt látok.Ennyire jó hangszer lenne? Vagy csak amerikai és divattá vált mint az iphone?Múltkor néztem 100.000 Ft fölött van a legolcsóbb gitárjuk....

Szerintem már egy Epiphone Aj 220s vagy Cort Earth 70 is szól úgy és ezek a gitárok olyan 45.000 Ft-ba kerülnek..

Vagy Taylor gitárok ár\érték arányban is jobbak ?

Szerintetek tényleg ennyire jók lennének?


2013. febr. 13. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban azért nem vagyok biztos, hogy egy Cort Earth vagy Epi Aj 220s úgy szólna. A Taylor nagyon jó minőségű hangszereket gyárt, viszont szerintem az ár jelentős részével nem a hangját, hanem a márkanevet kell megfizetni. A Gibsonhoz és a Fenderhez tudnám hasonlítani olyan értelemben, hogy persze nagyon jó meg minden, de a nagy híre miatt kerül annyiba, amennyibe.
2013. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem ment a zöld kéz...
2013. febr. 14. 16:23
 3/4 Mephisto96 válasza:

[link]


itt egy leírás a márkáról :)

2013. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

A Takamine is van olyan jó és kicsit olcsóbb.

2015. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!