Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ezek a gitárok...

Szerintetek ezek a gitárok közül melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Ezek a gitárok közül szeretnék egyet vásárolni.Szeretnék V alakú v ahhoz hasonló alakú gitárt venni.Jó nagy torzítást szeretnék elérni,inkább ritmusgitáros vok.Kb metallicára,system of a down-ra,slipknotra,slayerre esetleg néhány death metalra használnám.Digitech death metal torzítóm van.Szerintetek melyik ezek közül a legjobb?Vagy esetleg tudnátok ajánlani ebbe az árkategóriában olyat ami megéri.kb 100.000 ft-ig

[link]

[link]

[link]

[link]

Én szerbiában élek ezért nálunk az árak kb igy mennek:

A bc rich kerry king signature kb.70.000ft,a warlock kb.64.000ft,a dean kb.84.000ft a kramer kb.80.000ft

Ha esetleg vkinek van vmi tapasztalata akármelyik gitárral írja le.Légyszi segítsetek nehogy rossz gitárt vegyek.Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2013. jan. 30. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
a warlockot ne, az agathis szar minőségű préselt fenyő. a kerry king meg a dean kb. ugyanaz, a bcrichnek 24 bundja van, ami azért kellhet. a kramerről küldj pls linket a leírásról, mert tudni kéne hozzá h milyen fából van, milyen hangszedők, milyen konstrukció stb.
2013. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Itt a Kramer linkje. [link] a mahagóni miatt fogott meg.Amúgy nem tudod pontosan h a Dean milyen fából van?Mert találtam olyan oldalakat ahol mahagónit írtak,találtam olyat ahol hársot ír,ezért nem tudom melyik igaz :)
2013. febr. 1. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ružino drvo na kotnoj ploči külön előny. :D amúgy a kramer rendben van, a deanről fogalmam sincs, de a deanguitars.comon tudsz tájékozódni.
2013. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!