Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedul meg tudok tanulni...

Egyedul meg tudok tanulni zongorazni?

Figyelt kérdés
Ket evig jartam zongorat tanulni es harom evig tanultam szolfezst. Hulye voltam es abba hagytam, de most elkezdenem ujra csak most egyedul. Harom evet hagytam ki. Bocsi hogy ekezet nelkul irtam es remelem elkerulhetoek lesznek a goromba hozzaszolasok hogy tanulj meg irni stb mert mar elegge feltud idegesiteni. Koszi:)
2013. febr. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ezek szerint már "láttál közelről zongorát" ... csak tehetség kérdése, de megtanulhatsz (gondolom nem színpadra törekszel zongoraversenyt játszani)


(egyébként nem az ékezet-hiányokkal szokott gond lenni, hanem a helyesírással)

2013. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Persze ugy tervezem hogy kisebb csaladi korben zongorazgatok egy kicsit. Nyugi vannak mar olyanok akik belekotnek az ekezet hianyaba is...:) de hat ha jol esik nekik akkor ez van:)
2013. febr. 1. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehetség és elszántság kérdése.

Ha már régen tanultál sztem könnyebben fog menni.

Szurkolok!!!

2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi!:))
2013. febr. 2. 00:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha nagyon akarod akkor sikerül! Ha jártál már korábban akkor kicsit könnyebb lesz.Szerintem azért vegyél egy kezdő kottát vagy ha van akkor azt ismételd át.De szerintem felkereshetnél egy tanárt hogy biztosra menj, és nem kell hogy ő az alapoknál kezdje el tanítani neked. Meg mondhatod neki hogy jártál korábban és ahol abbahagytad ott szeretnéd folytatni.
2013. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!