Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RAPKEDVELŐK FIGYELEM! Mit...

RAPKEDVELŐK FIGYELEM! Mit gondoltok ecküről mostanában?

Figyelt kérdés
nekem nagyon nem tetszik, hogy a viván mozog fluorral. aki neeeem celeb, csak ő folyik mindenhonnan.

2013. jan. 9. 18:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

7#

jajj, már majdnem rosszindulatúnak tűnnek a kommentek, ez így nem jó..

szóval, szerintem már az elmúlt 2-3 évben sem igazán voltak nagyon UG-ok. nagyon divatos lett őket hallgatni, és most, hogy internet is ilyen mértékben van, nem muszáj TV-ben, rádióban nyomni őket, ahhoz, hogy mainstreamek legyenek.

meg szerintem, ahhoz, hogy a VIVA-n menjen egy rap formáció, valamilyen szinten ismertebbnek kell lenniük, mint a többinek. mert pl. ott van az NKS. róluk mostanában kezdtem el hallani, és szerintem ők underground-ok (nekem mondjuk nem is szimpatikus a zenéjük), és nem is játsza őket a VIVA.

ezt talán, ha jól emlékszem fluor mondta egykoron:

"Nem attól lesz valaki híres, ha játssza a TV, hanem azért játssza a TV, mert híres."

persze ez mai sehonnai pop zenekaroknál, "énekeseknél" nem biztos, hogy igaz, de a Hősök-re inkább.:)

2013. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
..de a Hősökre igen*
2013. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Na pont most gondolkodtam rajtuk. Mármint a Hősökről.

1-2 napja láttam meg a klipjüket a Viván: "A-DO-GAT" és elgondolkodtam, hogy most ez mi. Jó a dal, jó az alap, ugye ez dubstep, meg tényleg bejön ez a szám, de ez nem a Hősök...A régi számaik jobbak voltak, mikor még nem voltak felkapottak. Én olyan 5-6 éve hallottam róluk először, mikor az egyik ismerősöm megmutatta az egyik számukat, és nagyon megkedveltem őket. De akkor még alig ismerte őket a környezetemben valaki. Most meg rákerestem a facebookjukra, és boldog-boldogtalan belájkolta őket, de olyanok is akik anno Bankba jártak :D meg Tiesto a kedvencük stb. Szóval értitek, ez a médiában való felkapottság miatt van.


Jó, mondjuk az is igaz, hogy azelőtt annyira nem hiszem hogy meg tudtak élni a zenélésből. De mióta játssza őket a viva, többen kíváncsiak rájuk, gondolom több a fellépésük, öltözteti őket a DC, Cometen is felléptek, és kezdenek betörni a "popiparba". Jönnek nekik a csilivili klippjeik folyamatosan. Csak ez meg olyan rossz...Sokkal jobbak voltak régen. Anno Fluor meg SP is UG-ban nyomult, most meg...

2013. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na ja.. Teljesen érthető, hogy elmozdultak ebbe az irányba, hisz ez kell a népnek. Felkapottak lettek, és csak akkor tarthatják ezt fent, ha nyomják a sok ...-t ami kell a népnek. Nincs ezzel semmi baj, jól csinálják, csak elveszítenek egy csomó olyan hallgatót, aki tényleg szereti őket, és nem csak 5 percig hallgatja 1-2 zenéjüket. Fluorról meg annyit, hogy mondja, mondja, hogy ő nem celeb, de hát hiába mondja ezt, ha közben gókuszban meg aktivban meg nem tudom hol szerepelget folyton. Visszakönyörögte magát a rap-be, rajta van a rap pack 2012-n is, de ettől még nem lesz hiteles UG rapper.
2013. jan. 24. 21:03
 25/29 anonim ***** válasza:

7#

hmmm. azért neked is mindenben igazad van. hiteles U.G. már se a Hősök nem lesz, se Fl.. az tuti.

de gondolj bele: a zenecsatornák csak is klippeket játszanak. elvileg még tavasszal jön az új Hősök album. szerintem max 4 klippes dal lesz. ezeken kívül marad minimum 4 dal, amivel ők nem tudnak mit kezdeni(eladni, meg ilyenekre gondolok). tehát a klipp nélküli dalokat felesleges divatosra csinálni, hiszen azzal nem igazán mennek sokra.sőt..

ez is egy megoldás. mint ahogy most fogja fluor is (bocs, hogy sokszor hozom fel, de róla jól is vagyok értesülve, meg valamilyen hasonlít is a helyzete eckü-ékéhez) hogy az albumán lesz (kb) 24 dal, és ennek 2/3-a rendes rap, a maradék pedig "electro-rap" (vagy f.s, kinek hogy tetszik.:D)

én ebben reménykedem, bár ugyanúgy bírom a Hősöknek ezt az új vonalát, mint az UG-t.

2013. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ja meg még annyit, hogy celeb az, akinek nincs prodoktuma. ez a barátainkat bőven nem veszélyezteti.:)
2013. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Mindegy, felesleges erről vitatkozni, nem változtat semmin. A lényeg, hogy nálam átléptek egy határt, és innentől már nem fogom őket hallgatni.
2013. jan. 26. 13:25
 28/29 anonim ***** válasza:
ez nem vita volt. én élveztem, érdekes dolgokat mondtál.:D
2013. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Akkor minden rendben van:D
2013. jan. 29. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!