Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RAPKEDVELŐK FIGYELEM! Mit...

RAPKEDVELŐK FIGYELEM! Mit gondoltok ecküről mostanában?

Figyelt kérdés
nekem nagyon nem tetszik, hogy a viván mozog fluorral. aki neeeem celeb, csak ő folyik mindenhonnan.

2013. jan. 9. 18:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, hogy fordul rá is egy ki figyelem :)


Celebnek meg nem nevezném, mert ő megdolgozott (megdolgoztak) azért, hogy eljussanak oda. Celebnek az ilyen Kiszel Tünde féleségeket mondanám.

2013. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
fluor nem celeb?:D ne viccelj:D egyébként eckü munkásságát maximálisan elismerem, de szerintem rossz irányba fordult ezzel a vivázással.
2013. jan. 10. 17:41
 3/29 anonim ***** válasza:

fluor ilyen határeset féleség, mert azért van rendes múltja is:


http://www.youtube.com/watch?v=jaQ9fI-N_Fo&feature=endscreen..


amúgy amikor azt írtam, hogy "megdolgoztak" akkor nem rá, hanem a hősök többi tagjára gondoltam :D

2013. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ismerem fluor régi zenéit. de az az ember egy gyökér. gondolom hallottad a fura csével történt freestyle ügyeit:D
2013. jan. 10. 19:31
 5/29 anonim ***** válasza:
nekem már az egész Hősök rég óta egy nagy nulla. (régen még bírtam) Kiskamaszoknak való kirakat hip-hop banda.
2013. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon meglepődtem hogy Eckü ilyen...

Jó, nem igazán szoktak műsorokban szerepelni, csak a zenéléssel kapcsolatos dolgokat láttam róluk, tehát soha sem láttam őket nyilatkozni.

De hogy ekkora kretén ez az Eckü. Én nagyon kiakadtam rajta hogy mekkora tulok, és akkor még finoman fogalmaztam...Nagyon b*nkó.

Mentha is ilyen? :D

2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
én bírom fluort, szerintem tényleg nem igazán celeb 10 éves zenei múlttal. de felkeltetted az érdeklődésemet, milyen freestyle ügyei voltak?:DD
2013. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én is bírom amúgy Fluort...Szerintem pozitív hogy mindig vigyorog, meg poénkodik. Én sokszor elnevetem magam a hülyeségein. Jó, néha kicsit idétlen, de nem tűnik egy rosszindulatú srácnak.
2013. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7. vagyok, csak rájöttem, hogy nem válaszoltam a kérdésedre. szerintem tök zsír, főleg, hogy már vagy 2 éve tinisrácoknak szóló zenét tolnak, tehát igazából csak az ismeretségük változott.:D
2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Eckü Fluorral együtt szerepel a Viva egyik műsorában.. Egyébként én is nevetek Fluor hülyeségein, el is ismerem a múltját, de celeb lett belőle. A freestyle ügy meg úgy volt, hogy Fluor meg Fura freestyloztak és fluor játszotta az agyát, folyton félbeszakította Furát és azt mondogatta, hogy ő jobb. Na ekkor fura egyik spanja aronvágta Fluort:D Mit csinált fluor? elfutott:DD Egyébként asszem hogy a Fura csé - Getc című számban el is mondják a sztorit:D Bocs a hülye fogalmazásért, nagyon ete van már:D
2013. jan. 16. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!