Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RAPKEDVELŐK FIGYELEM! Mit...

RAPKEDVELŐK FIGYELEM! Mit gondoltok ecküről mostanában?

Figyelt kérdés
nekem nagyon nem tetszik, hogy a viván mozog fluorral. aki neeeem celeb, csak ő folyik mindenhonnan.

2013. jan. 9. 18:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

nem talált ilyen zenét, de jót mosolyogtam a sztorin.:D látom, barátunk nem ért a free alapvető szabályaihoz. mondjuk arcon vágni lehet kicsit kemény, főleg, hogy egy freestyle "csata" (nem tudom ezt hogy hívják) pont erről szól. amúgy fankadelivel is voltak nagyobb ügyei, amiből ő jött ki hülyegyerek ként.:DD de még mindig a magyar hip-hop/rap egyik legkarakteresebb arca, csakúgy, mint eckü.

bocsi az OFFért, kicsit eltértünk a témától.:D

2013. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
mármint arról szól a freestyle "csata", hogy keménykedj és a másikat alázd. azt már nem tudom, hogy ezt kulturáltan, vagy nem úgy csinálta.:D
2013. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Fluornak max a szennycsatornák szerint van köze a magyar hip-hop-hoz. Amúgy nem sok. De lassan Eckü is kezd eljutni erre a szinte. Bár a hősöket még mindig sokan szeretik olyanok akik amúgy Fluort leköpnék.
2013. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hát a freestyle 'csata' arról szól, hogy lereppeld az ellenfelet. nyilván. de az, hogy félbeszakítod a másikat, és mondogatod FOLYAMATOSAN hogy én nyertem jobb vagyok, az már kicsit sok. jogos volt a pofon. Nehogy már egy ilyen popcsíra oltsa le Furát.. Eckü pedig csinálja a dolgát, pénzt akar keresni ahogy mindenki, de túl messzire ment szerintem. Egy igazi underground rappert nem találsz a viván. mármint ilyen 'stáb a tanyán' stílusú műsorokban. De rap számokat elég szépen játszanak hál'Istennek.
2013. jan. 17. 15:43
 15/29 A kérdező kommentje:

A zene itt van:


http://www.youtube.com/watch?v=p9Tg62Ka6x8


Kommentben is le van írva a sztori.

2013. jan. 17. 15:44
 16/29 A kérdező kommentje:
Ja, és Furáék rászóltak Fluorra párszor mielőtt kapott egyet.
2013. jan. 17. 15:45
 17/29 anonim ***** válasza:

#7

igen, fluor elég fogyatékos (volt). de csodálkozom, mit keres bigi ebben a dalban? főleg, hogy még mostanában is idéz fluor zenékből.

de #13, te 2010 előtt hallottál fluorról a a VIVA-n? csak mer 2004-2007-ig full hip-hop zenéket csinált, aztán 2010-ig kicsit elengedte magát, és akkor jött ez a szar, amit most hallunk...

de amúgy nem igazán értem, mi van veletek. attól, hogy eckü a TV-ben van, a zenéje nem (feltétlenül) változik. nem muszáj az emberrel szimpatizálnod, ahhoz, hogy a zenéjét szeresd.

2013. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom érezni a zenéjét, ha az előadó fullra nem hiteles.
2013. jan. 17. 19:28
 19/29 anonim ***** válasza:
szerintem eckü-ék sose reppeltek a nagy "underground életérzés"ről..
2013. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
szerintem azt képviselték.
2013. jan. 22. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!