Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj, ha gitározás közben...

Az baj, ha gitározás közben csak a mutató és középső és nagyon ritkán a gyűrűs ujjamat használom?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben nem akkordokat játszom, hanem hangokat, és olyankor csak a mutató és középső ujjamat használom, a többit képtelen vagyok! Ez baj?

2013. jan. 3. 14:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Azért is kérdeztem, hogy fontos-e, mert ha nem, akkor nem törődöm vele, ha igen, akkor meg gyakorlom!

Kedves utolsó előtti, nem lepődöm meg a hozzászólásodon, mert az a 66% elég kevés...biztos másoknak is hasonló szintű választ adsz!

Köszönöm mindenkinek!

2013. jan. 3. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:

Az a % nem jelent szinte semmit, bár tény, hogy ebben az esetben a válasz nem segített a kérdésben konkrétan, de kapcsolható a témához.


Nagyon sok jó választ nem értékelnek pozitívan, ugyanakkor gyakran személyes viták vagy ellenszenv miatt adnak negatívat.

2013. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én se szoktam negatívat adni, de ebben az esetben semmit nem segített. Ahogy szokták mondani "offolt", én éltem a "szabályokkal" és megjegyeztem csak...
2013. jan. 3. 19:17
 14/17 anonim ***** válasza:

1. akkor offolnék, ha nem a témához kapcsolódnék. fontos tudni, hogy te is ilyen gitárpróművész vagy, vagy tényleg zenélni tanulsz-e.

2. milyen szabályokkal éltél? ha nem tetszik, nyomj rá a kis piros ikonra, és majd a moderátor kitörli ha nem helyes a válasz.

3. nem a 66%kevés, hanem 2 ujj kevés egy hangszer megszólaltatásához, illetve a te hozzáállásod kevés a zenéléshez.

2013. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fontos tudni, hogy milyen szinten állok.

De ha már itt tartunk, az előző hozzászólásod milyen módon kapcsolódik a kérdésemhez?

Tudod nem vagyok analfabéta a zenéléshez, gyermek korom óta fuvolázok, és úgy döntöttem, nekiállok gitározni is! De ezek szerint egyesek képtelenek elfogadni, hogy nem mindenki tökéletes!

2013. jan. 3. 19:52
 16/17 anonim ***** válasza:

Emberek... Rossz nézni, amit műveltek...

Mellesleg a 66%-os kolléga azért mondta, hogy otthon, tanár nélkül tanulós gitarpro-t használó ember vagy, mert általában azok szoktak helytelen technikákat alkalmazni. Ezekkel a helytelen technikákkal vigyázni kell, mert egyszer berögzülnek és utána az Úristen sem szedi ki a kezedből (najó lehet, hogy van visszaút, de könnyebb helyesen megtanulni, mint utána szenvedni.) A kérdésre válaszolva: igen, baj, hogy csak két ujjadat használod és ha szeretnél eredményeket elérni hosszabb távon is, akkor szánd rá a több időt és gyakorolj minden ujjad használatával, mert kínszenvedés lesz a továbbiakban.


remélem tudtam segíteni! ;)

2013. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, tudtál segíteni!

Köszönöm!

2013. jan. 4. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!