Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a Visual Kei műfajt?

Ki szereti a Visual Kei műfajt?

Figyelt kérdés

japán zenei irányzatról van szó

Ki szereti vagy ki ismeri, ha igen, miért?



2012. dec. 28. 03:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mióta megismertem ezt a műfajt a kedvencem lett. Több mint 4 éve szeretem és kicsit sem untam meg. Rengeteg banda van akiket szeretek és változatosak, ezért sem lehet megunni könnyen. A visual Kei on kivul meg van az Eroguro kei amit szeretek és a Gothik visual kei stb. Igazi visual fan vagyok *-* bármi kérdés van szívesen válaszolok!
2013. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szeretitek hide-t?
2013. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ide már régen nem kommentelt senki semmit, de én megötöröm a csendet :D Nos így rögtön az utolsó kommentre válaszolva Hide az alapmű nálam, egyszerűen imádom ^^ Annyira sajnálom hogy meghalt :( Szinte ő volt a japán Kurt Cobain. Nos 20/F-vagyok és én imádom a visual kei-t. Szeretném az öltözködési stílusomat is megcsinálni full vk-ra. Mejibray-t is imádom. Bár én még csak most idén ismertem meg őket komolyabban. Eddig is ismertem őket, de még ezelőtt nem hallgattam tőlük számot. Az én kedvenc számaim tőlük a Divergence, a Secret No.3, a Venom és az Agitato Grimoire. A kedvenc tagom pedig Meto és Mia. :3 De Tsuzuku-t és Koichi-t is imádom. Előszőr Koichi-nek azt hittem hogy egy élő Barbie-baba :D Tök jó érzés egyébként hogy nem vagyok egyedül és rajtam kívül is szeretik a Visual KEi-t és a Mejibray-t. Az pedig külön meglepett hogy rajtam kívül itt van még fogalama valakinek Hideto Matsumoto-ról. Elismerésem! :)
2016. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!