Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a Visual Kei műfajt?

Ki szereti a Visual Kei műfajt?

Figyelt kérdés

japán zenei irányzatról van szó

Ki szereti vagy ki ismeri, ha igen, miért?



2012. dec. 28. 03:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
én ismerem is meg szeretem de megvallom öszintén én egy barátomtol hallottam rola elöször és megtetszett azóta majdnem iyleneket hallgatok csak :D
2012. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a japán rockot, koreai popot, kínai komolyzenét is:) Részben visual kei az öltözködésem, a másik része goth. Mert nekem ez tetszik. Persze hallgatok mást is, szinte mindefélét, csak ez a kedvenc.
2012. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Japánszeretemből kifolyólag szoktam hallgatni ezt a műfajt is, ha megtetszik egy szám, de komolyabban nem foglalkozom vele. Nekem főleg a bandák tagjainak külseje nem megkapó, jobban szeretem a természetes kinézetet. :)
2012. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kawamura Manami válasza:

Én szeretem, csak japán rockot hallgatok.

hát én igazából harajuku dance-val kezdtem (An Cafe), majd hála a kiváncsiságomnak megismertem a Versailles-t és a D'espairsRay-t... stb. De amúgy meg bemutatták nekem a japán zenét, meg anime zenéken keresztül kerültem közelebbi kapcsolatba. :)

2013. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én naggyából már 5-6 éve ismerem és imádom :D amint bekötötték a netet rákerestem japán dolgokta (gyerek korom óta fan vagyok de a sok fangirl miatt nem szoktam senkinek sem mondani) naszal volt egy hirtelen ötlet hogy beírtam "japan rock" azóta kismillió bandát megismertem és sok embert ennek hála :D Thomas énekesével szoktam is beszélgetni nagyon jó arc :D azért imádom ezt stílust mert nagyon változatos. ha gondolod cserélgethetünk bandaneveket hátha van még amit nem ismerünk :D

23/f

2013. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát én elég sokat ismerek :) Thomast is, bár sűrűn nem hallgatom :9 de ha jól tudom fb-on van fent az énekes :D
2013. jan. 29. 19:53
 7/13 anonim ***** válasza:
igen fent van ismerőseim közt :D (kb van vagy 60 ismerősöm szal nem jelölgetek be mindenkit xD) azért sajnálom a versaillest hogy így piff puff szünet lett
2013. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nagyon szeretem kb 2-3 éve :) az első Banda a D volt akitől hallottam zenét :)
2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

én lassan tíz éve imádom :D (pedig még csak 20 éves vagyok >.<)


nekem a Malice Mizer volt ez első nagy kedvenc :) no meg nagy szerelem még a Diru, Candy Spooky Theater, Decopi, Kiryu stb :3

2013. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem :D Én 24 éves fiú vagyok, elég sok bandát ismerek, folyton változik melyik a kedvenc most pl. a Royz
2013. aug. 4. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!