Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért váltott ennyire elektron...

Simpleplan159 kérdése:

Miért váltott ennyire elektronikus irányba a Linkin Park?

Figyelt kérdés
Én elhiszem hogy a nu metal lejárt, meg hogy most az elektronikus zene a divat... Mindenki mondja meg írja hogy visszatértek a gyökerekhez, de szerintem nem. Nekem nagyon hiányoznak a gitárok, meg az élő dob a zenéjükből. Szerintetek sose fognak már olyan számokat írni, mint a: Numb, In The End, Faint vagy a One Step Closer

2012. dec. 14. 19:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%
Ismerem a linkin park összes számát , nem volt nehéz rájönni
2013. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon ügyike vagy, hogy be tudsz másolni egy dalszöveget. Azt meg kétlem, hogy ismernéd az összes számukat, nem csak az albumok léteznek
2013. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Meg azt is kétlem, hogy az albumaikon lévő összes számot ismernéd... Nemtom te hogy vagy vele de én nem vágom az összes számát annak az együttesnek, amit nem szeretek és főleg nem megyek fel trollkodni fan site oldalakra :)
2013. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
8%
azt te sosem tudhatod
2013. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ömm, de
2013. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
8%

mert a linkin park egy divatbanda, divatrockerek.

És amúgy is igénytelen az aki ijeneket halgat mint a linkin park, slipknot, avril, sum41 stb

Papercut meg egy linkin parkos gyökér ne halgassatok rá!

2013. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

bandikám! Hadd döntse már el ki mit hallgat. Nem tudom miért lennének ezek a zenekarok divatrockerek, te biztos jobban tudod, de szerintem a te véleményedre nem sokan kíváncsiak. Hallgasd azt amit akarsz, legyen az akár (kibírhatatlan) deathmetal vagy justin bieber.

Puszi

2013. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
8%

Jóvan. De attól még ők lesznek igénytelenek nem én mert a linki park, slipknot, limp bizkit , sum41, blink182 ezek mind nagyon igénytelen műmájer fosok.

Én inkább Justin Bieber-t, One Direction-t és LMFAO-t és persze akit imádok Skrillex-et hallgatom.

De inkább a nagy rockereket utálom és őket akarom oltogatni.

2013. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Sulyok András a te Skrillrexet meg ehhez hasonlót hallgatsz akkor inkább meg se szólalj ki hallgat igénytelen zenét!!! És miért lennének igénytelenek??? Attól hogy sokan hallgatják őket??? És az baj??? És amúgy a Slipknot és a Sum 41 is nagyon igényes zene, tele van a érdekes és technikás megoldásokkal, néhány számukon szenvedek hogy le tudjam játszani... Úgyhogy ne szólj bele abba amibe nem értesz!!! Ja, és igen lehet hogy a Linkin Park populárisabb és puhább zenéket játszik mint pl. a Metallica, Iron Maiden, Alter Bridge, Ac/Dc, Pantera... De attól még JÓÓÓÓÓ!!!!!
2013. jan. 16. 20:16
 30/34 anonim ***** válasza:
16%

A linkin park nagyon elment divat irányba.

technoba süllyedt

2013. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!