Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem nevetséges, és egyben...

Nem nevetséges, és egyben szánalmas a VivaTV?

Figyelt kérdés

Olyan vicces egy zenecsatorna, de komolyan :) Kb. 6 hónappal vannak lemaradva a nemzetközi trendről. Színvonaltalan műsorok agyba főve.. rendeznek évente egy nagy zenei díjátadót, ami elmond mindent, hisz a sztárvendég: Barbee, SP és további színvonalas \'nemzetközileg is méltán híres\' előadók :D.

Minden második klipp egy amerikai néger rappelése, amit a magyarok 90% úgyse ért, de hát az a menő..

De természetesen a magyar fiataloknak ez sz*r csatorna névadó. Ha lenne pénzem már biztos elindítottam volna egy másikat.


2009. aug. 21. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
tudjatok valahogy nem csipem a vivatv-t a youtubon lattam h valamelyik musor interjut csinalt hiennel azzal hogy fogadtak a gimibe a diakok... de az volt a gaz benne hogy 20 milliadszor ismetelgette hogy "/hogy fogadtak hient a diakok gimibe/200000000000x". olyan ideges voltam mar hog miko kezdodik mar hiennek az interjuja bar kivancsi voltam de meg mindig ezt mondogatta: ... nem irom le megegyszer.
2010. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem pedig jóóóó.:DDszoval nem értem mi bajotok van a Viva tv-vel....pff-.-
2010. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!