Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted is szánalmas ez a...

Szerinted is szánalmas ez a korcs zene?

Figyelt kérdés

Szégyennek tartom,hogy az egykori(és még most is létező) bandákat elfelejtették,és csak nagyon nagyon ritkán lehet őket hallani a rádióba.

Arra gondolok,hogy pl.: a Karthagot,Pmobilt,Omegát,HBB-t,és a hasonló remek magyar zenéket(amihez hasonló máshol nincs) leváltották az undorító,divatbu*i zenék mint pl SP,Fluór,MM és a hasonló retkek...

Mi a véleményed róla?Te is így vagy vele?


2011. jún. 4. 13:18
 1/2 anonim válasza:
100%

most neked nem mindegy, hogy más mit hallgat és mit gondol arról a zenéről, ami neked nem tetszik? nem szereted, nem hallgatod. kész.

az a szánalmas, hogy egyesek ilyenen felbosszantják magukat. nekem se tetszik pl SP zenéje meg maga a tag se, de nem kezdek el interneten mindenfelé ócsárkodni, hogy mennyire sz*r. szimplán nem hallgatom a zenéjét és kész. nem kell ebből ekkora ügyet csinálni-.-

2011. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy miért kéne zavarjon... Sok a hülye, ezt tudtam eddigis, de emiatt nem fogom elveszíteni a lelki nyugalmam :D
2011. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!